Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo Dayanıklı Ev Aletleri “Bronz Effie Ödülü” Kazandı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri “Bronz Effie Ödülü” Kazandı

Puan ver


Hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, gerçek tüketici iç görüleriyle geniş kitlelere ulaşan BlackStar Buzdolabı ve Süper 8 Çamaşır Makinesi reklam kampanyası, 2014 Effie Ödülleri’nde “Bronz Effie Ödülü” kazandı.

“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketiciye dokunan samimi iletişim çalışmalarıyla da fark oluşturuyor.

Profilo, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin düzenlediği 2014 Effie Ödülleri’nde, “Dayanıklı Eşyalar”  kategorisinde “Bronz Effie Ödülü” kazandı. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ne “Bronz Effie Ödülü”nü, “reklamın tüketicide talep oluşturma ve talebi satışa döndürme konusunda gösterdiği başarı” getirdi.

Profilo’nun ödüle değer görülen, kalabalık Türk ailesinin ihtiyaçlarını dikkate alarak ortaya koyduğu “BlackStar Buzdolabı” ve “Süper 8 Çamaşır Makinesi” reklam kampanyaları, gerçek tüketici iç görüleri ve Profilo’ya özgü bir mizah anlayışıyla geniş kitlelere ulaşırken,  markaya da sevgi dolu bir yakınlaşma sağladı. Dayanıklılık, yüksek performans, enerji tasarrufu, fonksiyonellik ve estetik beklentilerini optimum düzeyde karşılayan Profilo’nun değer görüldüğü  Effie Ödülü markanın tüketiciye dokunan iletişim çalışmalarıyla ortaya koyduğu başarının da bir göstergesi oldu.

“Tüketicilerimizin ihtayaçları çalışmalarımızın merkezinde”

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu; “Profilo Dayanıklı Ev Aletleri olarak üretimden tasarıma, iletişimden pazarlamaya her alanda tüketicilerin beklentilerine yanıt veren, onların hayatlarına ve ihtiyaçlarına duyarlı çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini” belirterek, şunları söyledi;“2013 yılında gerçekleştirdiğimiz iki ana reklam kampanyasının Effie ödülüne değer görülmesinden çok mutluyuz.  Reklam başarısı doğru içgörüyü oluşturmaktan geçiyor biz bunun için  tüketici araştırmalarına çok önem veriyor ve  bu konuya yatırım yapıyoruz. Aldığımız bu ödülün arkasında tüketicilerimizi daha iyi anlamaya yönelik gayretimizin büyük payı olduğunu düşünüyorum. Tüketicilerimiz beklenti ve ihtiyaçlarıyla bundan sonraki dönemlerde de yaptığımız çalışmaların merkezinde olmaya devam edecek.”

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz