Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo daha derin temizliği HijyenEkstra ile sağlıyor!

Profilo daha derin temizliği HijyenEkstra ile sağlıyor!


Her ne kadar kişiden kişiye değişse de, genel olarak kadınların hijyen konusunda erkeklerden daha hassas olduklarını söylemek yanlış olmaz. Temiz, hijyen koşullarının tam olduğu bir evde yaşamak hangi kadını mutlu etmez?

Profilo, hijyen konusunda kadınları sevindirecek yeni bulaşık makinelerini  Profilo BM6840MG ve BM5380MA HijyenEkstra özelliğiyle tüketici ile buluşturuyor.  Aynı zamanda çok kirli, yağlı tencere ve tavalar için yoğun yıkama programı PowerWash özelliği de bulunan bulaşık makineleri, sağladıkları yüksek enerji tasarrufu ile de farkını ortaya koyuyor.

Hijyen sağlık için önemli, bir o kadar da zor bir konu. “Evlerde daha fazla hijyen sağlamak için ne yapmak lazım?”  Her kadın sevdiklerini korumak adına temizliğinden, yeterli hijyen koşullarının sağlandığından emin olduğu bir evde yaşamak ister. Profilo’nun yenilikçi teknolojiye sahip ürünleri bu konuda kadınlara büyük destek sağlıyor. Profilo bunun son örneğini HijyenEkstra özellikli bulaşık makineleri ile veriyor.

HİJYENEKSTRA İLE HAYATI KOLAYLAŞAN KADININ MUTLULUĞU

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bulaşıklarda derinlemesine temizlik sağlayan HijyenEkstra özellikli BM6840MG ve BM5380MA bulaşık makineleri ile bulaşıklara dair hijyen şüphesini ortadan kaldırıyor. Profilo bulaşık makineleri, bulaşıklarda temizliğin ötesinde hijyen sağlama özelliği ile sevdikleri için en iyisini yapma çabasında olanların beklentilerini tamamen karşılıyor.

Profilo BM6840MG ve BM5380MA bulaşık makinelerinde bulunan HijyenEktsra fonksiyonu ile son durulama suyunun ısısı ve kurutma süresi artırılarak ekstra hijyen sağlanıyor. Yıkama sırasında da bulaşıklar daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutularak bakteriler % 99,9 oranında yok ediliyor.

ÇOK KİRLİ BULAŞIKLAR PROFİLO’NUN İŞİ…  

Profilo BM6840MG ve BM5380MA bulaşık makineleri HijyenExtra fonksiyonunun yanı sıra, yüksek konfor ve verim sunan özellikleri ile de dikkat çekiyor. Makinelerde bulunan PowerWash fonksiyonu, alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavalar için bir yoğun yıkama alanı oluşturuyor, böylece çok kirli, yağlı tencere ve tavalar bardaklarla birlikte kolaylıkla yıkanabiliyor ve tertemiz oluyor. 3. çekmece sayesinde çatal – bıçak haznesi kullanılmıyor, böylelikle makinede 14 kişilik bulaşık için yer açılıyor (Sadece BM 6940MG için geçerlidir). Çatal bıçakların daha iyi bir temizlik için tek tek 3. çekmeceye yerleştirilebildikleri bu çözümde, aynı zamanda kahve fincanları ya da servis takımları da rahatlıkla aynı alana yerleştirilerek mükemmel bir şekilde yıkanabiliyor. 14 kişilik bulaşığı tek seferde, kolaylıkla yıkayabilen makineler, kalabalık aileler için de önemli bir kolaylık sağlıyor.

OKU ➤  Çocukların yeni kahvaltı sloganı: “Peynirim Çikolatalı”

HEM ENERJİ TASARRUFLU, HEM DAYANIKLI

Profilo BM6480MG bulaşık makinesi A++, BM5380MA bulaşık makinesi A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sunuyor. Ayrıca düşük su tüketimi değerleri ve yarım yük sensörü gibi tasarruf sağlayan özellikleri ile dikkat çeken makineler iç gövde için 10 yıllık anti-korozyon garantisi ile sunuluyor ve ömürlük bir kullanım vaat ediyor.

Kirlilik yük sensörü, akıllı dozaj sistemi, başlama zamanı erteleme özelliği, LED’li program takip göstergesi makinenin sunduğu verim ve konforu artıran özellikleri arasında yer alıyor.

Tavsiye

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

Diyetlerde Yapılan En Büyük 5 Hata

DİYETLERDE YAPILAN EN BÜYÜK 5 HATA Uzman Diyetisyen Çağatay Köşkeroğlu, yaklaşan bahar ile birlikte kilo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz