Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo CM22007 Çay Makinesi İle Çaya Kıvamıyla Doyacaksınız

Profilo CM22007 Çay Makinesi İle Çaya Kıvamıyla Doyacaksınız

Profilo CM22007 Çay Makinesi İle Çaya Kıvamıyla Doyacaksınız
Puan ver


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni fildişi renkli, estetik tasarımlı CM22007 çay makinesi özellikle yüksek dem ve su kapasitesi ile çay tiryakilerinin olduğu kadar geniş ailelerin, kalabalık davetlerin vazgeçilmezi olacak.
Profilo CM22007 çay makinesi ayrıca kaynatma ve sıcak tutma konumu, su seviye göstergesi, tek elle kolayca açılabilen, kapaklı cam sürahi gibi kullanım kolaylığı sunan, yenilikçi özellikleri ile de ergonomik bir kullanım sunuyor

Koyu sohbetlerin, kalabalık misafirliklerin ve günün her saatinin vazgeçilmez keyfi bir bardak demli çay kültürümüzün de en önemli simgelerinden biri. Artık çay hazırlamak Profilo CM22007 çay makinesi ile hem çok kolay hem de çok zevkli. Yeni Profilo CM22007, geniş kapasitesi ile uzun süren bir çay keyfi yaşatıyor. Makine, 700 gram dem, 2 litre su kapasitesi ile dikkat çekiyor ve bitmeyen çay keyfi sunuyor.

Yeni Profilo CM22007 çay makinesi kaynatma ve sıcak tutma konumları ile konforlu bir kullanıma sahip.  Su seviye göstergeli şeffaf su ısıtıcısı makineye, hem estetik, hem de kullanım kolaylığı açısından konfor kazandırırken, tek elle kolayca açılabilen kapaklı cam sürahi makinenin sağlıklı yönünü güçlendiriyor. Makinede ayrıca çalıştığını gösteren ışıklı halojen halka, çelik süzgeç de mevcut.

Profilo’nun yeni çay makinesi, çayı demledikten sonra sıcak kalmasını da sağlayan bir paslanmaz çelik özellikli gizli rezistansa sahip. Aynı zamanda su ısıtıcısı olarak da kullanabileceğiniz bu alanda çay suyu her zaman sıcak ve taze kalıyor. Profilo CM22007 çay makinesi kaynama konumundan sıcak tutma konumuna otomatik olarak geçiyor. Makine taban üzerinde kullanım kolaylığı için 360o hareket edebiliyor, sağ ve sol el ile kullanılabiliyor.

OKU ➤  Kuzey İsteyene Kuzey, Güney İsteyene Güney

1500-1785 watt ile güçlü bir performansa sahip yeni Profilo CM22007 çay makinesi, tutma yerindeki ısı ayar seçeneği ile kullanım kolaylığı sunan özelliklerine bir yenisini eklerken, kablo dolama yeri ile ergonomik yapısını pekiştiriyor.

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir