Ana Sayfa » Mekânlar » Polat Erzurum Resort Kış’a hazır
Polat Erzurum Resort

Polat Erzurum Resort Kış’a hazır

Dünyanın en iyi kayak pistlerinden biri olan Palandöken’de kayak keyfini Polat Erzurum Resort Hotel ayrıcalığı ile yaşamaya ne dersiniz?

Kristalize kar dokusuna sahip Palandöken’in en güzel konumunda ve İstanbul’dan sadece 2 saat uzaklıkta bulunan Polat Erzurum Resort Hotel yeni sezon için hazır. Modern ve güvenli 4 kişilik liftleri, otelin hemen önündeki telesiyej sistemi, herkesin ısıtmalı özel dolabı olduğu 500 metrekarelik modern kayak odası ve karda çocuk oyun alanı ile bu kışta kayak tutkunlarının vazgeçilmez adresi olacak.

Polat Erzurum Resort

KAYAK KEYFİNE GECE DE DEVAM…

Suni Karlama Sistemi sayesinde kış sezonu boyunca kesintisiz kayak keyfi sunan Polat Erzurum Resort Hotel’de pistlerin ışıklandırılmış olması sebebi ile gece kayağı yapılabiliyor. Kolay, orta, zor kategorilerinde toplam 23 adet pist olan Palandöken’de 4 adette doğal pist bulunuyor. Kristalize kar dokusunda kesintisiz kayabileceğiniz 50 km’lik kayak pisti ile Kayak severlerin buluşma noktası olan Palandöken’de; Polat 1,2,3 lift çıkışlarından, gondoldan, Erzurum-havaalanı, otel havaalanı transferlerinden yararlanabiliyorsunuz.
Ayrıntılı Bilgi İçin: www.polaterzurumresorthotel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir