Ana Sayfa » Haber Turu » Pınar’dan Anneler Gününe Özel Lezzet

Pınar’dan Anneler Gününe Özel Lezzet

Pınar’dan Anneler Gününe Özel Lezzet
Puan ver


ınar, Anneler Günü’nde annelerini sevindirmek isteyenlerle Sahrap Soysal’ın bugüne özel hazırladığı Pınar Labneli Cheesecake Parfe tarifini paylaşıyor. Annelerine bu özel günde, özel bir hediye sunmak isteyen hünerli eller Pınar Labne’yle lezzet şöleni yaşatıyor.

Türkiye’de Labne’nin mucidi Pınar, Anneler Günü’nde annelerine elleriyle hazırladıkları hediyeyi vermek isteyenler için pratik ve lezzetli Pınar Labne’li Cheesecake Parfe’yi sunuyor. Sahrap Soysal tarafından bugüne özel olarak tasarlanan Pınar Labne’li bu özel lezzet ile Anneler Günü’nde annesine sürpriz yapmak isteyenler hünerlerini mutfakta sergiliyor.

Sahrap Soysal’ın cheesecake’e farklı bir yorum kattığı bu tarifte cheesecake lezzeti parfe serinliğiyle buluşuyor.  Cheesecake lezzeti annenize tatlı bir sürpriz yaşatırken, parfe serinliği de bahar aylarında içleri ferahlatıyor.

Bu özel lezzet; kendine özgü tadıyla tariflere lezzet katan Pınar Labne’nin sağlıklı ve hafif formülü sayesinde, formuna dikkat eden anneler tarafından gönül rahatlığıyla tüketiliyor. Geriye ise, annelere pişirmeye gerek kalmadan hazırlanan bu pratik tatlının tadını çıkarmak kalıyor.

OKU ➤  İştahsız çocuklara yemek yedirmenin yolları

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir