Ana Sayfa » Haber Turu » Pınar Resim Yarışması’nın Minik Ressamlarının Resimleri Pınar Sütlerini Renklendiriyor  

Pınar Resim Yarışması’nın Minik Ressamlarının Resimleri Pınar Sütlerini Renklendiriyor  


Türkiye’nin öncü markası Pınar, 200 mililitrelik sütlerini Pınar Resim Yarışması’nı kazananların arasından seçtiği beş resim ile yeniden tasarladı. İlköğretim çocuklarının resim sanatına ve güzel sanatlara ilgisini artırmak amacıyla 33 yıldır düzenlenen geleneksel Pınar Resim Yarışması’nı kazanan beş minik ressamın resimleri 200 ml ve 6’lı 200 ml Pınar Sütlerinin üzerinde tüketicilerle buluşuyor.

Muğla’dan 14 yaşında Gülseren Serenay Pekdoğan’ın, İstanbul’dan 14 yaşındaki Güldestan Oral’ın, Trabzon’dan 12 yaşındaki Beyzanur Büşra Karagöl’ün, Samsun’dan 10 yaşındaki Sena Kemeröz’ün ve Kıbrıs’tan 8 yaşındaki Selen Özçelik’in, “Süt İçiyorum, Sağlıklı Büyüyorum” temasıyla yaptıkları resimler Pınar sütlerinin üzerinde yer alıyor.

Kuruluşundan bu yana, topluma katkı sağlayacak projelere imza atan ve ürünleriyle olduğu kadar sosyal sorumluluk projeleriyle de çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine destek olan Pınar, minik ressamların resimlerinin basılı olduğu sütleriyle de çocukların sağlığı için en iyi sütü sunarken, çocukların resim sanatına yönelmesine destek olmayı hedefliyor.

OKU ➤  Süt Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir