Ana Sayfa » Haber Turu » Pınar Çocuk Sütü ile çocukların gelişimine 3’lü destek

Pınar Çocuk Sütü ile çocukların gelişimine 3’lü destek

Türkiye’nin öncü gıda markası Pınar, 1-6 yaş arası çocukların sağlıklı gelişimine yardımcı olmak için içeriği vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş Pınar Çocuk Sütü’nü sunuyor. Pınar Çocuk Sütü’nün Ballı Devam Sütü çeşidi de bulunuyor.

Türkiye’nin lider süt markası Pınar Süt, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine destek olmak amacıyla Pınar Çocuk Sütü’nü sunuyor. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin büyük kısmı 1-6 yaş arasında tamamlanıyor.   Bu özel dönem için hazırlanmış vitamin ve mineraller içeren Pınar Çocuk devam sütleri “3’lü destek “ ile çocuklarımın sağlıklı gelişimine yardımcı oluyor.

Şeker katkısı içermeyen Pınar Çocuk Sütü, içerdiği kalsiyum çocuklarımın fiziksel gelişimine, B12 vitamini zihinsel gelişimine katkıda bulunurken, çinko da çocuklarımın hastalıklara karşı direncini artırarak bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

Günde 2 bardak Pınar Çocuk Sütü ile çocukların kalsiyum gereksiniminin %68’i, C vitamini gereksiniminin tamamı, demir ihtiyacının %52’si, B12 vitamini gereksiniminin %67’si, iyot ihtiyacının %52’si, B6 vitamini gereksiniminin %57’si ve folik asit ihtiyacının %48’i karşılanıyor.

Pınar Çocuk Sütü’nün Ballı Devam Sütü de bulunuyor. Bal, vitamin, mineral ve enzimler yönünden zengin Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü, çocukların mide ve sindirim sistemine olumlu etkisiyle metabolizmanın düzenli çalışmasına yardımcı oluyor.

PINAR ÇOCUK SÜTÜ’NDE GÖREV BAŞARIYLA TAMAMLANDI!

Çocukların gelişimine 3’lü destek sağlayan Pınar Çocuk Sütü’nün faydalarına dikkat çekmek için yeni bir reklam kampanyası başladı. Eğlenceli reklam filminde bebek telsiziyle babalarından görev alan üçüz bebekler, annelerinin hazırladığı sütleri içmek üzere odalarından mutfağa ulaşmaya çalışıyor. Birbirinden sevimli bebeklerin bir aksiyon filmi havasında gerçekleştirdikleri hareketler sırasında Pınar Çocuk Sütü’nün bağışıklık, fiziksel ve zihinsel gelişime 3’lü destek sağlayan formülüne vurgu yapılıyor. Bebeklerden biri kapıya uzanıp kapıyı açıyor, bir diğeri yerde sürünürken bulduğu oyuncağı ağzına götürüyor, üçüncü bebekse tezgahta duran sütlere uzanmak için yerdeki kitaplarla merdiven yaparak koltuğa tırmanıyor. Ve sonunda görevlerini başarıyla tamamlayıp sütlerini içiyorlar.

OKU ➤  Frutarom, Etol Türkiye ile güçlerini birleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir