Ana Sayfa » Haber Turu » Pilavınız Knorr Bulyon ile İftara Hazır

Pilavınız Knorr Bulyon ile İftara Hazır


Yemeklerin tamamlayıcı lezzeti pilav, kuşkusuz iftar sofralarının da baştacı… Pilavların yardımcısı Knorr Bulyon ile sofralarınızı lezzetli pilavlarla donatabilirsiniz. Knorr Tavuk ve Et Bulyon’la hazırlanan pilavlar, iftar sofrasında büyük küçük herkesin gözdesi olmaya aday.

Mis gibi dumanı tüten bir pilav Ramazan sofralarının vazgeçilmezidir. Zengin Türk mutfağında pilava etten tavuğa, sebzeden yemişe her türlü malzeme katılır, pilav her yemeğin yanına yakışır. Pilavınızın lezzetine lezzet katan en özel dokunuş ise Knorr Şefleri’nin özenle harmanladığı Knorr Bulyon’dur.

Knorr’un Et ve Tavuk Bulyonu pilavlarınızın lezzetini mükemmele taşıyor. İftar sofralarınızı tadı damakta kalan bir pilav ile taçlandırmak isterseniz, haşlanıp kurutulan etlerin, özenle seçilen sebze ve baharatlarla harmanlandığı Knorr Bulyon, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Üstelik, tercihinize göre Et ve Tavuk Bulyon’un toz ve tablet çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Pilavınız neli olursa olsun Knorr Bulyon’lu olsun diyenler için Knorr Türkiye Şefi Hazer Amani, Knorr Tavuk Bulyon kullanarak hazırladığı özel Dereotlu ve Enginarlı Perde Pilavı tarifini sizlerle paylaşıyor.

OKU ➤  Sofra Şıklığı Emsan Rapsodi Serisiyle Tamamlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir