Ana Sayfa » Haber Turu » Philips Beluga El Blender Serisi İle Mutfaklarda Titanyum Devri

Philips Beluga El Blender Serisi İle Mutfaklarda Titanyum Devri

blenderPhilips’in dayanıklı ve güçlü el blender serisi Beluga, etkili ve kolay kullanımı ile mutfaklarda tüm beklentileri karşılıyor.

Philips’in yeni el blender serisi Beluga, mutfağında kontrolü elinde tutmak isteyenler için tasarlandı. ProMix karıştırma teknolojisine sahip Philips Beluga el blender serisi, çelikten 6 kat daha sert olan ve keskinliğini uzun süre koruyabilen titanyum nitrit kaplamalı bıçakları ile saniyeler içinde en iyi karıştırma sonuçlarını sunuyor. Beluga’nın sezgisel kontrol sağlayan SpeedTouch düğmesi, size hız üzerinde tam kontrol veriyor. SpeedTouch sayesinde, sıçratmadan ve rahat bir şekilde istediğiniz hız ayarına ulaşana kadar hızı artırabiliyorsunuz. Farklı hız ayarları ve turbo işlevi sayesinde herhangi bir malzeme için tüm hız seçeneklerine sahip olup, tercih ettiğiniz kıvamda ve sorunsuz karıştırma sonuçları elde edebiliyorsunuz.

Optimum akış ve karıştırma performansı için konik dizaynlı Philips Beluga, özel dalgalı şekle sahip bıçak korumaları ile yiyeceklerin etrafa sıçramasını önlüyor. Ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapı, güvenli ve kolay bir kullanım sunuyor. Beluga’nın aksesuarları da tek bir tuşla kullanıma hazır hale geliyor.

Çok yönlü ve çok fonksiyonlu Philips Beluga el blender serisinden HR1677/90; malzeme doğramak, dilimlemek ve parçalamak için 1,5 litrelik mutfak robotu olarak kullanılabiliyor ve tekli çırpma aksesuarı ile krema, mayonez ve daha fazlasını yapabiliyor. HR1674/90 modeli, soğan, et, fındık, peynir ve çikolata doğramak için XL doğrayıcıya ve miksere sahip. HR1671/90 modelinde de XL doğrayıcı bulunuyor. Tüm Beluga el blenderları; öğütme, çırpma ve karıştırma için 1200 ml ölçeğe ve güçlü 800 Watt motora sahip.

 

OKU ➤  GoldMaster en yeni ürünlerini 24. Züchex Fuarı’nda müşterileriyle buluşturdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir