Ana Sayfa » Haber Turu » Paşabahçe Mağazaları’dan İstanbul’un Güzelleri Koleksiyonu

Paşabahçe Mağazaları’dan İstanbul’un Güzelleri Koleksiyonu


Paşabahçe Mağazaları ilgi gören ürünlerine yeni ‘güzellikler’ ekledi. ‘İstanbul’un Güzelleri’ koleksiyonu ile Kız Kulesi’nin romantizmini ve Galata Kulesi’nin ihtişamını yaşam alanlarına taşıyan Paşabahçe Mağazaları, İstanbul’un çok katmanlı ve çok kültürlü mirasına sahip çıkmaya devam ediyor.

İstanbul, tarihi, mimari ve doğal güzellikleriyle Paşabahçe Mağazaları’nın ‘İstanbul’un Güzelleri’ koleksiyonunda hayat buluyor.

İstanbul’daki kültürel çeşitlilik ve renkliliğe odaklanan koleksiyonda, İstanbul’un simgelerinden olan Galata Kulesi, Kız Kulesi, birbirinden ayrı düşünülemeyen vapur ve martılar, çeşitli tasarımlarla sunuluyor. İstanbul’un Güzelleri koleksiyonunda; kupalar, Türk Kahvesi ve espresso fincanları, çay ve fincan setleri, çay tabakları, bardakaltı setleri, cam bloklar, tepsiler, aynalar ve çerçeveler yer alıyor.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel,  İstanbul temalı tasarım koleksiyonlarının, bu şehrin tanınmasına ve markalaşmasına önemli katkı sağlayacağına inandıklarını söyledi. İstanbul’un sahip olduğu değerlerin çokluğu ve güzelliğini vurgulamak amacıyla ‘İstanbul’un Güzelleri’ koleksiyonunu hazırladıklarını belirten Tokel, ‘‘İstanbul ve tasarım sevdalılarının çok renkli, çok katmanlı ve çok kültürlü bu koleksiyonumuzu beğeneceğini umuyoruz” dedi.

OKU ➤  Formda Tutan Çorba: “Borş Çorbası”

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir