Ana Sayfa » Haber Turu » Paşabahçe ’den Kahve ve Çay Keyfine Özel Sıradışı Tasarımlar

Paşabahçe ’den Kahve ve Çay Keyfine Özel Sıradışı Tasarımlar


Paşabahçe, her gün keyifle içilen Türk kahvesi ve çay için özel tasarımlar sunmaya devam ediyor. Çok beğenilen Diamond, Aqua, Carre ve Casablanca serilerini Türk kahvesi tutkunları için kahve fincanı takımlarıyla genişleten Paşabahçe, zarif tasarımıyla dikkat çeken çay bardağı ‘Gala’yı da tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe, çay ve Türk kahvesi tiryakilerine ezber bozacak deneyimler yaşatmayı sürdürüyor. Farklı alternatiflerle Türk kahvesinin sunumuna şıklık katan Paşabahçe, zarif ayaklı çay bardağıyla da çaya ayrı bir keyif katıyor.

Her Zevke Uygun Fincan Takımları

Farklı tasarımlarla Türk kahvesi sunumlarını zenginleştiren Paşabahçe, büyük beğeni toplayan Diamond, Aqua, Carre ve Casablanca serilerini Türk kahvesi tutkunları için minik ebatlı kahve fincan takımları ile genişletti. Işıltılı görüntüsü ile göz alıcı sunumlar için Diamond, güvenli formuyla fonksiyonellik arayanlar için Aqua, keskin ve düz hatları ile modernliğin peşinde olanlar için Carre, farklı kulp formu ile estetiği ve pratikliği bir arada isteyenler için Casablanca fincan takımları tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Çay Keyfine Yeni Bir Tarz

Paşabahçe, çay bardakları gurubuna da yeni ve farklı bir form ekledi. Paşabahçe, geleneksel ile moderni birlikte yorumladığı zarif ayaklı ‘Gala’ çay bardakları ile çay saatlerine ayrı bir şıklık katıyor.

OKU ➤  Keçi Peynirli Renki Pazı Sarma

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir