Ana Sayfa » Haber Turu » Balığın kadim dostu helva meşhur lezzetiyle Dardenia’da

Balığın kadim dostu helva meşhur lezzetiyle Dardenia’da


Balığın başrolde olduğu sofraların sahneye en son çıkan aktörlerinden biri de kuşkusuz helvalardır.

Balık aşıklarının vazgeçilmez adresi Dardenia, balığın kadim dostu helvayı unutmuyor ve Çanakkale’nin meşhur peynir helvasını misafirlerine sunuyor. Üstelik, ballı bademli Çanakkale dondurmasıyla helvanın lezzeti ikiye katlanıyor.

Lezzetli bir balık yemeğinden sonra akla ilk gelen tatlılardan olan helva, Dardenia’da balık ve tatlı aşıklarını bekliyor. Türkiye’nin ilk ve tek balık ekmek zinciri olan Dardenia, Çanakkale’nin meşhur peynir helvasını, ballı bademli Çanakkale dondurması eşliğinde misafirlerinin beğenisine sunuyor. Balık ziyafetinin lezzeti bu tatlı sonla ikiye katlanıyor.

Levrekleri Ege’den, hamsileri Karadeniz’den, lagosları Akdeniz’den, somonları ise Norveç’in okyanusundan gelen Dardenia, ürünlerin ömrünü sağlıksız şekilde uzatan katkı maddesi ve koruyuculara kesinlikle karşı çıkıyor. Var olan ne ise onu sunuyor. Dardenia, balık ekmek ve helvanın yanı sıra balık çorbası, sushi, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura atıştırmalıklar gibi farklı seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.

OKU ➤  Japon Gıda Devi Ajinomoto, Türk Pazarına giriş yaptı

Tavsiye

SAĞLIKLI BİR RAMAZAN BAYRAMI İÇİN 10 ÖNERİ

SAĞLIKLI BİR RAMAZAN BAYRAMI İÇİN 10 ÖNERİ Ramazan ayı boyunca oruç tutan pek çok kişi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir