Ana Sayfa » Haber Turu » Palivor Çiftliği’nden Kaz, Tavuk Ve Ördek Ciğer Ezmeleri

Palivor Çiftliği’nden Kaz, Tavuk Ve Ördek Ciğer Ezmeleri

Palivor Çiftliği’nden Kaz, Tavuk Ve Ördek Ciğer Ezmeleri
Puan ver

palivor2Palivor Çiftliği; önemli bir besin ve lezzet kaynağı olarak yüzyıllardır Avrupa’da tüketilen; kaz, ördek ve tavuk ciğer ezmelerini (Paté) Bebek’te bulunan kendi mağazasında ve seçkin ulusal perakende zincirlerinde satışa sundu.

Palivor Çiftliği kendine has özel reçetelerini geliştirdiği bu çok özel ürünleri Türkiye’nin et şarküteride en tecrübeli isimlerinden Şütte firmasında ürettiriyor. Palivor Çiftliği Kurucu Ortağı Emre Oral “Bay Jifko ile tanışmamızın akabinde, yeni ürünler geliştirmeye başladık, çalışmalarımızın ilk meyvesi; bu güne kadar ithal edilen patéleri ülkemizin kaynakları ile uluslararası kalitede Türkiye’de üretmek oldu” dedi.

Şütte Kurucusu Jifko Eldek “Ciğer Ezmesinin üretimi 4500 yıl öncesine dayanan eski bir geleneğe dayanır. Fransızların tüm dünyaya sattığı ve bizim de ithal ettiğimiz bu ürünleri Palivor Çiftliği’nin özel reçeteleri ile Türkiye’de üretmekten dolayı mutluyuz.” dedi.

Lezzet tutkunları tarafından güzel ve ayrıcalıklı lezzetler arasında sayılan patélerin; tatlarının ve aromalarının açığa çıkması için tüketmeden önce oda palivor1sıcaklığında 40-60 dakika arası bekletilmesi gerekiyor. Patéler, tereyağı sürülmüş kızarmış ekmek ile birlikte gerek sabah kahvaltıda, gerekse akşam yemek öncesinde keyifle ve afiyetle tüketilebilir.

OKU ➤  Doygun Tam Buğday Unu İle Leziz Tatlardan Mahrum Kalmayın!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz