Ana Sayfa » Haber Turu » Pakmaya’dan Bitkisel Sıvı Krem Şanti

Pakmaya’dan Bitkisel Sıvı Krem Şanti


Pastacılık alanındaki ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Pakmaya, krem şanti kategorisine yeni bir ürün ekledi. Bitkisel Sıvı Krem Şanti adı verilen ürün şekerli ve şekersiz olmak üzere iki ayrı seçenek ile piyasaya sunuluyor.

Şekerli olarak tüketicilerin beğenisine sunulan Pakmaya Bitkisel Sıvı krem Şanti, lezzetli olmasının yanı sıra pastacılık ürünlerinde, tatlılarda, meyve salatalarında kullanılabiliyor. Pasta sıvama, süsleme ve dolgu kreması olarak değerlendirilebilen bu yeni ürün, diğer kremalarla veya toz krem şanti ile de karıştırılabiliyor. Çırpma esnasında hızlı yapı alabilen ürün, ayrıca pasta üzerinde sulanma ve çatlama gibi sorunları yaşatmıyor.

Şekersiz olarak piyasaya sunulan Pakmaya Bitkisel Sıvı Krem Şanti ise yine lezzetinin yanı sıra makarna, pilav, sebze ve etler için krema olarak kullanılabiliyor. Ganaj yapımı gibi pastacılık ürünlerinde de ideal olan bu yeni ürün her türlü krema ve krem şanti ile beraber değerlendirilebiliyor. Şekersiz olan bu yeni ürün tıpkı şekerlide olduğu gibi çırpma esnasında hızlı yapı alabilme özelliğine sahip.

OKU ➤  Sağlık Ve Lezzet Bitez Tencerede Buluşuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir