Ana Sayfa » Haber Turu » Pakmaya’dan 1 kg’lık Sufle Ve Makaron Karışımı

Pakmaya’dan 1 kg’lık Sufle Ve Makaron Karışımı

pakmayaPastacılık alanındaki ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran lezzetin ustası Pakmaya, yeni 1 kilogramlık sufle ve makaron karışımlarını piyasaya sundu.

Piyasaya sunduğu profesyonel pastacılık ürünleri ile pasta ustalarının ilgisini çeken Pakmaya, yeni 1 kilogramlık sufle ve makaron karışımlarını piyasaya sundu. Hotel, Restoran, Cafe, Pastane ve Butik pastacılık işletmelerine yönelik geliştirilen sufle ve makaron karışımlarıyla Pakmaya, garanti sonuç, pratik kullanım ve lezzeti ön planda tutuyor. Satışa sunulan yeni karışımlarında makaronun eşsiz badem lezzeti ve suflenin yoğun çikolata tadı oldukça beğeni topladı.

Pakmaya karışımı ile makaron yapmak artık çok kolay

Yoğun badem içeriğine sahip makaronların yapımı için sadece su eklemek yeterli oluyor. Renk ilavesi ile de istenilen renkte yapılabiliyor. Paketlerin üzerinde yapım bilgisinin yer aldığı Pakmaya makaron karışımını 125 derece sıcaklıkta 18 ila 20 dakika pişirmeniz yeterli.

Yoğun çikolatalı sufle karışımı

Çikolata tadının yoğun bir şekilde hissedildiği Pakmaya’nın yeni karışımı suflenin yapımı da oldukça pratik. Eritilmiş bitter çikolata ve sıvı yağ mikserde iyice karıştırılırken, üzerine Pakmaya Sufle karışımı eklenerek su ilave ediliyor 200 derece sıcaklıkta ki fırında 8 dakikada pişen sufle karışımılezzet ve kıvam garantisi de sağlıyor.

 

OKU ➤  Zeytinyağlı Enginar

Tavsiye

Paşabahçe ürün setleri Arda Türkmen’in tarifleriyle genişliyor

Mutfakların yenilikçi markası Paşabahçe, yemek yapmayı keyifli hale getiren ünlü şef Arda Türkmen ile işbirliğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.