Ana Sayfa » Haber Turu » Özsüt Dondurma Zamanı Geldi

Özsüt Dondurma Zamanı Geldi


Taze ve hijyenik çiftlik sütü ve mevsiminde yetişen, dalından toplanmış en taze meyveler ile hazırlanan Özsüt dondurmalar,  yaz mevsiminin en doğal ve serinletici tatlısı olmaya aday.

Özsüt, Mutluluk Tadında lezzetlerine dondurmayı da ekledi. 20 farklı çeşide sahip Özsüt dondurmaların Karadutu Tire’nin karadut ağaçlarından, yaban mersini Rize’deki Kaçkar Dağları’nın eteklerinden, çilekleri Emiralem’in tarlalarından, böğürtlen ve frambuazları ise Bursa’dan özenle seçiliyor. Özsüt dondurmalarının sütü de taze ve hijyenik olarak özel çiftliklerden temin ediliyor.  Özsüt’ün çikolatalı dondurmasında ise yüzde 54 kakao oranına sahip Varlhona Tropilia Bitter Çikolata kullanılıyor.

Özsüt, tüm ürünlerinde sadece günlük taze süt ve süt kreması kullanıyor. Aroma maddeleri yerine doğal meyve özleri kullanılırken koruyucu katkı maddesi ise kullanılmıyor. Özsüt’ün yeni lezzeti dondurma, yaz mevsiminin sıcaklığını hissettirdiği bugünlerde serinlemek ve tatlı bir mola vermek isteyenleri Özsüt şubelerinde bekliyor.

OKU ➤  Nescafé 75.yaşında

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir