Ana Sayfa » Haber Turu » Oreo Artık Tüm Türkiye’de!

Oreo Artık Tüm Türkiye’de!

oreoToplam 12 ülkede üretimi, 74 ülkede satışı olan 100 yıllık efsanevi bisküvi Oreo, tüm Türkiye’deki bisküvi tutkunlarıyla buluştu.

İlk kez 1912 yılında Manhattan’da beğeniye sunulduktan sonra, dünya çapında üne ve milyonlarca sevene sahip olan Oreo, artık tüm Türkiye’deki lezzet tutkunlarının da damaklarını şenlendiriyor.

Siyah kıtır bisküvisi, eşsiz vanilyalı kremasıyla bisküvi severlerin ellerinden düşmeyen Oreo, herkesi, dünyaca ünlü “Çevir, tat, batır!” ritüelini evde, işte, her yerde yaşamaya davet ediyor.

Bisküvi severlerin vazgeçilmez lezzeti Oreo, Türkiye için özel olarak üretilen 38 gr, 95 gr ve 228 gr’lık paket seçenekleriyle raflardaki yerini alıyor.

Oreo reklam filmi ve sosyal medya kampanyalarıyla yayında

Ocak 2015 itibarıyla Türkiye’de yeni bir kampanya başlatan Oreo’nun, ilk reklam filmi televizyon kanallarında gösterime girdi. Reklam filminde, küçük bir kız, babasına Oreo’nun dünyaca ünlü “Çevir, tat, batır!” ritüeliyle nasıl yeneceğini öğretiyor.

Sadece Oreo’nun bir çocuğun ailesiyle gülümseten anlar yaşatabileceğini anlatan reklam kampanyası, bir annenin gözünden çocuğunun babasıyla yaşadığı bu mutlu ana odaklanıyor.

Eş zamanlı olarak Oreo’nun Facebook ve Twitter sosyal medya hesaplarından da başlatılan “Oreo Senin Şehrinde!” kampanyasıyla, Oreo’nun Türkiye’nin farklı şehirlerine gelişine dair içerikler paylaşılıyor ve kampanya ile Oreo’nun Türkiye’ye gelişi dijital bir coşkuyla kutlanıyor.

OKU ➤  3M Petrifilm Plakaları 30 yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir