Ana Sayfa » Haber Turu » Nescafé Xpress’in “Trampa” Yol Macerası “Geveze” İle Başlıyor

Nescafé Xpress’in “Trampa” Yol Macerası “Geveze” İle Başlıyor

gevezeTürkiye’nin en çok tercih edilen kahvesi Nescafé’nin dinamik ve genç markası Nescafé Xpress , sıradışı bir macera ile yaza ‘merhaba’ diyor.

“Nescafé Xpress ile Trampa” macerasında sevilen ünlü radyo programcısı Geveze, İstanbul’dan Antalya’ya “beş parasız” olarak ulaşmaya çalışacak. Geveze’nin para yerine bir kamyon dolusu buz gibi Nescafé Xpress’i olacak.

Gençlerin vazgeçilmez soğuk içeceği NESCAFE Xpress, yaza bol sürprizli, bol paylaşımlı ve eğlenceli bir macera ile dinamik bir başlangıç yapıyor. Sahilleri oldukça hareketlendirecek “NESCAFE Xpress ile Trampa” isimli projede, sevilen radyo programcısı Geveze ile işbirliği yapılıyor.

Geveze, üzerinde kredi kartı, para, yedek giysi, erzak ve hiç yakıt olmadan sadece bir kamyon dolusu NESCAFE Xpress ile kıyı şeridini takip ederek İstanbul’dan Antalya’ya ulaşmaya çalışacak. Geveze’nin Antalya’ya kadar yol boyunca ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanabileceği tek değerli takas (trampa) aracı canlanmanın en keyifli yolu olan bir kamyon dolusu Nescafé Xpress olacak. Yol boyunca 60‘tan fazla sürpriz ve zorlayıcı görevi de yerine getirecek olan Geveze, sahil şeridinde 47 farklı yere uğrayacak. Geveze’nin Nescafé Xpress ile çıktığı bu maceralı yolculuğu, Tumblr, Twitter, Twitter Periscope, Youtube, Instagram, Facebook ve Snapchat gibi sosyal medya kanallarından takip edilebilecek.

Yaklaşık 1.700 kilometrelik “Nescafé Xpress ile Trampa” yolculuğu 15 Mayıs’ta İstanbul’da Bahçeköy Life Park’tan start alacak. “Nescafé Xpress ile Trampa” yol macerası, Tekirdağ, Çanakkale, Ayvalık, İzmir, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kaş ve Olympos rotası üzerinden Antalya’da sona erecek.

Para Yerine Kullanacağı Sadece Bir Kamyon Nescafé Xpress’i Var

Kendisine, deposunda en yakın benzin istasyonuna yetecek kadar yakıtı olan bir araç ve yolculuğu boyunca onu takip edecek bir kamyon dolusu Nescafé Xpress verilecek olan Geveze, yakıt, yemek, konaklama, giyim ve akla gelebilecek her türlü ihtiyacını yolda “Nescafé Xpress” ile “trampa” yaparak karşılamaya çalışacak. Geveze yol boyunca ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceği tek desteği Nescafé uzmanlığıyla harmanlanan buz gibi Nescafé Xpress’in cazibesi ve o ünlü ikna yeteneği olacak.

OKU ➤  Weber İle Barbekünün Tadına Varın

Geveze’ye zorlayıcı ve sürpriz dolu 60 ‘tan fazla görev

Geveze yol güzergâhı boyunca yakıt istasyonundan yakıt almak, twitter’dan konaklayacak öğrenci evi bulmak, Kuşadası’nındaki düğünde damada Nescafé Xpress takmak, Kaş’ta dalış yapmak ve daha pek çok eğlenceli ve şaşırtıcı 60 ‘tan fazla görevi yerine getirmeye çalışacak. Geveze yol boyunca yapacağı tüm alışverişlerde para yerine NESCAFE’nin vazgeçilmez soğuk içeceği Nescafé Xpress’leri “trampa” layacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir