Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaklarınızda De’Longhi Brıllante Işıltısı

Mutfaklarınızda De’Longhi Brıllante Işıltısı


De’Longhi, tasarımıyla ilgi uyandıran Brillante serisini İtalyan çizgisiyle birleştirerek mutfaklarınıza taşıyor. Elmas desenli tasarımıyla, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile hazırlanan Brillante serisi; ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcısı ve kahve makinesinden oluşuyor.

Üstün teknolojinin, İtalyan çizgisiyle buluştuğu Brillante serisi, mutfaklara şıklık katarak kahvaltıları daha da keyifli hale getiriyor. Brillante serisi olarak sunulan ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcısı ve kahve makinesi pratik kullanımı ve ilgi uyandıran tarzıyla mutfaklarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Modern tasarımı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle De’Longhi Brillante kahvaltı serisi; kalite ve şıklığı sizlere sunuyor. Elmas şıklığıyla mutfaklarınızın havasını değiştiren De’longhi Brillante JTC403 W ekmek kızartma makinesi, kademeli elektronik kızartma kontrolü, buz çözme, yeniden ısıtma ve iptal fonksiyonları ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Ayrıca ‘Ekstra-yükseltme’ pozisyonunda küçük dilimleri kolayca çıkarma imkanı ve çıkarılabilir kırıntı tepsisi ile kolay temizleme özelliğine sahip.

De’longhi Brillante KBJ3001 W su ısıtıcıları; 1.7 lt su kapasitesi, gizli paslanmaz çelik tabanı ve çıkarılıp, yıkanabilir kireç önleyici filtresi sayesinde mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlıyor. De’Longhi Brillante, 360 derece dönebilen alt taban ve kablosuz kullanım için çıkarılabilir taban, su kaynadığında otomatik kapanma, termal kapanma, tabandan ayrıldığında otomatik kapanma özellikleri ile 3 seviyeli güvenlik emniyeti sunuyor.

 

OKU ➤  Hazımsızlıktan Kansızlığa Pek Çok Derde Deva Ramazan Şerbeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir