Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaklarda Sağlık ve Şıklığın Sırrı; Cem Zambak Serisi

Mutfaklarda Sağlık ve Şıklığın Sırrı; Cem Zambak Serisi

 


1959 yılından beri kadınların mutfaktaki en büyük yardımcısı olan Cem Bialetti, yanmaz yapışmaz tencere grubuna bir yenisini daha ekliyor. Cem Zambak tencere serisi özel yanmaz yapışmaz yüzeyiyle sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlıyor.

%100 saf alüminyumdan üretilen Zambak serisi  ‘Ceramic OK’ iç kaplamaya sahip. Kimyasal madde içermeyen, sağlıklı nano seramik teknolojisi ile üretilen Ceramic OK ile yemekler yanmıyor, yapışmıyor. Ayrıca Ceramic OK sayesinde ısı çok hızlı ve homojen bir şekilde tabana yayıldığı için enerji ve zaman tasarrufu da sağlıyor. Böylece yemekler daha kısa sürede pişerek besin değerlerini koruyor ve seramikte pişen yemekler de doğallığını kaybetmiyor.

Mutfaklar Cem Zambak Tencere Serisi ile Renkleniyor

Zambak emaye seramik serisi göz kamaştırıcı İtalyan tasarımının yanısıra çarpmalara, ezilmelere ve çizilmelere karşı da son derece dayanıklı.  Emaye dış yüzeyinin verdiği güç ile yanmıyor, leke tutmuyor ve ilk günkü gibi canlı rengini, şıklığını korumayı vaat ediyor. Özel tasarım, şık ergonomik kulpları sayesinde kullanımı da çok kolay. Böylece uzun zaman eskimeyen pırıl pırıl tencere ve tavalara sahip olma imkânı sağlıyor. Tüm bunların yanında çerçevesiz cam kapağıyla, kapaklardaki yemek artıklarından kurtarıyor.

OKU ➤  Egg&Burger’dan Kilo Aldırmayan Hamburger

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir