Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaklara Nostalji Havası Hakim Olacak

Mutfaklara Nostalji Havası Hakim Olacak

EmsanAnnelerin elinin değdiği her yemek bir başka güzel olur. Emsan, yaşı kaç olursa olsun anne eli değmiş yemeklerden vazgeçemeyenleri düşünerek Nostalji serisini tasarladı.  Emsan’ın yedi parçadan oluşan Nostalji Tencere Seti, eski dövme bakır görüntüsüyle geçmişin izlerini taşırken anne eli lezzetinin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

İşlevsel ürünleriyle mutfaklara pratiklik sunan Emsan, kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamada yardımcı olacak özel bir ürün geliştirdi. İçi ve dışı paslanmaz çelikten oluşan Tri-Ply teknolojisine sahip Emsan Nostalji Tencere Seti, tasarımıyla da eski dövme bakırı anımsatıyor. Nostalji Tencere Seti’nin tüm yüzeye eşit dağılan ısısı sayesinde yemekler çabuk ve lezzetinden ödün vermeden pişiyor.

Emsan Nostalji Tencere Seti’nin Tri-Ply teknolojisi 3 farklı katmandan oluşan yüzeyiyle mutfaklara yepyeni bir özellik sunuyor. İlk katman paslanmaz çelik dış yüzey, orta katman alüminyum ve en iç katmanı paslanmak çelikten oluşan Nostalji Tencere Seti, ocakta bile fırında pişmiş gibi lezzetler hazırlamanızı sağlıyor.

2,5 ve 4 litre derin tencere, pilav tenceresi ve 24 cm tavadan oluşan ve özel tasarımıyla dövme bakır tencereleri andıran Emsan Nostalji Tencere Seti, Türkiye’nin dört bir yanındaki Emsan şubelerinde satışa sunuluyor.

OKU ➤  Suşi, OSES Çiğ Köftede ‘Çiğ Dilim’e Dönüştü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir