Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfağın Şeflerine En Keskin Bıçaklar Emsan’dan

Mutfağın Şeflerine En Keskin Bıçaklar Emsan’dan

Mutfağın Şeflerine En Keskin Bıçaklar Emsan’dan
Puan ver

bicaksetiAmatör ya da profesyonel fark etmeksizin mutfaklarda herkes iyi bir şef olmak için çabalar. İyi bir şefin de tercihi keskin bıçaklardır. Emsan’ın, mutfağın şefleri için ürettiği Matriks Paslanmaz Çelik Bıçakları, malzemenin bıçak üzerine yapışmasını engelleyen özel kanalları ve keskinliğiyle mutfakta harcanan zamanı yarıya indiriyor.

Mutfakta yazılan hikâyelerin en keskin kalemleri bıçaklar ile mutlu sonlar yazmak artık çok kolay. Emsan’ın fonksiyonelliği ve keskinliği ön planda tutarak geliştirdiği Matriks Paslanmaz Çelik Bıçakları ile yemek yapma keyfinizi artacak. Hafif, dayanıklı, çizilmez ve gıdalarda metal tadı bırakmayan yönüyle Matriks Paslanmaz Çelik Bıçak kaliteyi mutfaklara taşıyor.

Çelikten üretilmiş ve keskinliğini uzun yıllar koruyan Emsan Matriks Paslanmaz Çelik Bıçaklar özel tasarım cam ve bambu ağacı standı ile mutfaklara farklı hava katıyor. Bambu kesme tahtası içeren Matriks Paslanmaz Çelik Bıçak Seti; keskinliği ile malzemelerin çok daha kolay doğranmasında yardımcı. Emsan Matriks Paslanmaz Çelik Bıçak Seti ile şef bıçağından ekmek bıçağına, doğrama bıçağından soyma ve sıyırma bıçağına kadar tüm seçeneklerini mutfağın şeflerine sunuyor.

OKU ➤  Simit Sarayı’ndan kepekli hafif ürünler

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz