Ana Sayfa » Haber Turu » Mükemmel ızgaranın sırrı; Vegeta Barbekü Çeşnisi

Mükemmel ızgaranın sırrı; Vegeta Barbekü Çeşnisi

vegeta-cesniYeni Vegeta barbekü çeşnisi, tüm ızgaralarınıza şef dokunuşunda bir lezzet katıyor.

Tüm dünyada ünlü şeflerin ve lezzet düşkünlerinin mutfaklarından eksik etmedikleri Vegeta çeşni çeşitleri, en taze sebze, baharat ve otların muhteşem birleşimini sunan özel içeriği ile şimdi de ızgaralarınızı lezzetlendiriyor. Tuz veya hiçbir baharata ihtiyacınız olmadan bahçeden gelen taptaze aromasıyla Vegeta, tüm etlerinizi daha da lezzetli yapıyor.

Aslında barbekü, sadece bir pişirme stili değil bir keyif ve eğlencedir. Hazırlığı da keyfi de uzun sürer. Vegeta Barbekü Çeşnisi, ızgaralarınızı parmak ısırtan bir tada kavuştururken pratikliğiyle de size zaman kazandırıyor. Izgaraya başlamadan kırmızı et, balık veya tavuk seçiminizi ve sebze garnitürlerinizi marine edeceğiniz bir tutam Vegeta ile barbekü keyfinizi bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Vegeta barbekü çeşnisini et ve sebzelerinizin üzerine serpip sadece 30 dakika bekleterek marine edebilirsiniz. Eğer köfte veya kıymadan yapılan bir kebap hazırlayacaksanız, karışımızın içine biraz Vegeta katmanız yeterli. Ayrıca tavada veya fırında pişirmeyi tercih edeceğiniz  etleriniz için de Vegeta Barbekü Çeşnisi’ni kullanabilirsiniz.

Vegeta Barbekü Çeşnisi’nin en büyük sırrı ise etlerinizin tadını bastıracak kadar hakim olmayan ve lezzeti arttıran aromatik bir tat katması. Gerçek bir barbekü severseniz seçtiğiniz eti Vegeta ile lezzetlendirirsiniz. Eğer biraz daha cesur bir gurme iseniz garnitür olarak seçtiğiniz patlıcan, domates, biber, mantar gibi sebzelerinizi de Vegeta ile marine ederek başka bir lezzet kapısını aralayabilirsiniz.

40 ülkede mutfakların pratik yardımcısı olan Vegeta, Türkiye’de Macro Center mağazalarında raflarda…

OKU ➤  Güveçte Soğan Yahnisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir