Ana Sayfa » Haber Turu » “Möö Deme Bana” Dedi Dikkatleri Üzerine Çekti

“Möö Deme Bana” Dedi Dikkatleri Üzerine Çekti


Muratbey’in inovatif ürünü Burgu’nun büyük ses getiren ve beğeni toplayan sıra dışı reklam filmi tekrar yayında. İneklerin bize sadece sütlerini sundukları, buna karşın peynir yapmanın insan zekasının ürünü olduğunun mizahi bir dille anlatıldığı Reklam Filmi’nde geçen “Möö deme bana” cümlesi dillere pelesenk oldu.

Muratbey’in inovatif ürünü Burgu’nun ses getiren sıra dışı reklam filmi tekrar TV’lerde yayınlanmaya başladı. “Möö deme bana” cümlesi, “Artizler” kelimesi ile dilden dile dolaşmaya başlayan ve dikkatleri üzerine çeken Burgu’nun reklam filmi, büyük küçük herkesin beğenisini topladı. Reklam filmi yayınlandığı günden bugüne kadar Facebook üzerinden 525 bin kişiye ulaştı.

“Peynire zeka kattık, Muratbey Burgu’yu yaptık” sloganının işlendiği, ineklerin sadece sütlerini sundukları, buna karşın peynir yapmanın insan zekasının ürünü olduğunun mizahi bir dille anlatıldığı Reklam Filmi’nde üstün lezzeti ve benzersiz formuyla Muratbey Burgu’nun inovatif yönü de vurgulanıyor.

Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan Burgu, az tuzlu oluşu, doğallığı ve benzersiz lezzetiyle damak zevkine düşkün yetişkinlerin, besleyici değerleri ve eğlenceli formuyla çocukların keyifle tüketecekleri çok özel bir ürün. Hem ana öğünlerde hem de atıştırmalık olarak ara öğünlerde günün her saati aranan bir peynir olan Burgu, şekil olarak da birçok sunum ve ikram pratiklerine imkan sağlıyor.

OKU ➤  Ramazan’da Anadolu’nun vazgeçilmez lezzetleri sofranızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir