Ana Sayfa » Haber Turu » Möller’s Omega-3 İle Sağlıklı Geleceğe…

Möller’s Omega-3 İle Sağlıklı Geleceğe…

Puan ver


Kuruluşunun 160. yılını kutlayan Avrupa’nın en çok tercih edilen balık yağı markası Möller’s Omega-3, Türkiye’de. “Kaşıkla kaşıkla Möller’s Omega” kampanyası ile pazara giriş yapan şirket, çocuklar kadar aile fertlerini de günde sadece 1 tatlı kaşığı Omega-3 ile sağlıklı geleceğe davet ediyor.

Eczacı Peter Möller’s tarafından 1854 yılında Norveç’te geliştirilen Avrupa’nın en güvenilir ve tercih edilen balık yağı markası Möller’s, Omega-3 şurubu ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Güçlü formülü ile dikkat çeken, tat, içerik ve ürün kalitesi ile öne çıkan Möller’s; şeker, tatlandırıcı veya herhangi bir kimyasal aroma içermiyor.

Sevilen “tutti frutti” (karışık meyve) tadıyla, çocuklarına balık yağı içirmekte zorlanan ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan Möller’s, bir tatlı kaşığında 1200 mg. Omega-3, 600 mg. DHA ve 400 mg. EPA yağ asitlerinin yanı sıra A, D ve E vitaminlerini de içeriyor.

ITQI ÖDÜLLÜ ŞURUP

Türkiye pazarına “Kaşıkla kaşıkla Möller’s Omega” kampanyası ile giriş yapan şirket, mükemmel tad ve içeriği ile ITQI (International Taste & Quality Institute) tarafından da ödüllendirildi. Avrupa otoriteleri tarafından saflığı ve kalitesi onaylanan Möller’s Omega-3, “moleküler distilasyon” yöntemiyle saflaştırılarak yüksek kalite, saflık ve tazelikte korunuyor.

ÇEVREYE DUYARLI

Sürdürülebilir balıkçılık metodu uygulaması ile ‘Deniz Dostu’ (Friend of the sea) sertifikasına da sahip olan Möller’s, balık türlerinin geleceğini koruyarak, çevreye duyarlılığını da gösteriyor. Möller’s, “Kaşıkla kaşıkla Möller’s Omega” kampanyası ile çocuklarla birlikte yetişkinlere de 160 yıllık deneyimini sunuyor. Balık yağının faydaları ile tüketicileri yeni reklam filmiyle TV’de bilinçlendiren, 250 ml’lik cam şişesiyle tüm eczanelerde satışa sunulan Möller’s Omega-3, herkesi günde sadece 1 tatlı kaşığı ile sağlıklı geleceğe davet ediyor.

OKU ➤  Uludağ‘ın Artık Tatlısı Da Meşhur!

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

Puan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra, kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz