Ana Sayfa » Haber Turu » Dört yeni formül, dört keşfedilecek lezzet; Vakko Chocolate

Dört yeni formül, dört keşfedilecek lezzet; Vakko Chocolate


Benzersiz lezzet formülünü farklı karışımlar ile yorumlayan Vakko Chocolate, yeni çeşitleriyle büyümeye devam ediyor. Bu yıl Vakko Chocolate dünyasına katılan dört yeni lezzet, çikolatanın içeriğinde herşeyden önce kendine özel olması gerektiğinin ispatı.

Vakko Chocolate takipçilerin hatırlayacakları Vakko Superfine Cream sekiz adet sütlü sekiz adet bitter cup çikolatadan oluşuyor. Şık ve lezzetli bir kahve sunumu için, bu minik kupları krema,likör, vişne ve minik dağ çilekleri gibi meyvelerle doldurarak gerçek anlamda bir lezzet şöleni oluşturabilirsiniz.

İçi fındık püresi ile doldurulmuş rulo gofretlerin tek tek, elde çikolata kaplandığı özel bir ürün olan Vakko Chocolate Rolls, farklı lezzetiyle yeni bir alışkanlık oluşturmaya hazırlanıyor. Çıtır krep hamurunun yarım çikolata ile kaplandığı Vakko Crepe Dantelle ise, Vakko Chocolate ürün yelpazesinin “En Çıtır” ürünü olmaya  aday!

Blok çikolata içinde yoğun çifte kavrulmuş fındık taneleri ve kuru üzüm. Ve Vakko Türkiye’nin ilk kırma çikolatasına imzasını atıyor. El yapımı Vakko Çekiçli Çikolata, özel ahşap kutusu ve çekiciyle sunularak, çikolatanın bilimsel olarak da kanıtlanmış mutluluk veren etkisini paylaşıma açıyor.

OKU ➤  Şölen, dünyada 46. Sıraya yükseldi

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir