Ana Sayfa » Haber Turu » Mister No, Lezzetli Taze Pasta ile Raflarda!

Mister No, Lezzetli Taze Pasta ile Raflarda!

Mister No, Lezzetli Taze Pasta ile Raflarda!
Puan ver


Mister No, taze sandviç ve pizza ürünlerinin ardından üçgen dilim pastayı da ürün gamına dahil ediyor. 

Dardanel güvencesiyle sunulan taze ürün markası Mister No, lezzetli ve katkısız ürünleri ulaşılabilir fiyatlara tüketiciye sunarken ürün gamını genişletmeye ve yeni işbirliklerine devam ediyor.

Mister No, yeni dönem pazarlama stratejileri doğrultusunda; Türkiye’de butik pastacılıkta öncü isim kabul edilen Emel Başdoğan ile el sıkıştı. Foodie markasının sahibi Başdoğan tarafından hazırlanan özel reçetelerle; tamamen butik anlayışla üretilen taze pastalar hiçbir katkı maddesi, sanayi tipi malzeme veya hazır kek karışımı kullanılmadan hazırlanıyor ve soğuk zincirde taze olarak tüketiciyle buluşuyor.

Gıda alanına yaptığı yatırımlarla sektöre birçok yenilik kazandıran Dardanel Önentaş Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen; Mister No markasına katılan yeni ürünü ile ilgili olarak şunları söyledi: “Ülke çapında raflarda taze olarak tüketime sunulan ve sanayi tipi üretim uygulanmamış pasta bilgisi bugüne kadar dünyada kayıtlara geçmemiştir. Çanakkale’de kurduğumuz dev atölyede butik pastacılığın öncüsü Emel Başdoğan ile işbirliği yaparak dünyada bir ilki oluşturduk. Daha yüksek hammadde giderini, daha fazla işçilik giderini ve üretim zamanını göze alarak teknik bilgi ve uzmanlıkla, “katkısız” ilkesini temel aldığımız Mister No marka şemsiyesi altına Taze Pasta kategorisini ekledik.”

Mister No Taze Pastaları beslenme çantalarından 5 çaylarına, günlerden tatlı krizlerine kadar her yerde ve günün her saatinde tüketilebilen taze ve sağlıklı pastaları ile ev yapımı pastayı en pratik hali ile tüketicilere sunuyor.

OKU ➤  Deniz Börülcesi

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz