Ana Sayfa » Haber Turu » Milka kuralları yıkıyor, bisküvi ve krakeri eşsiz lezzetiyle birleştiriyor

Milka kuralları yıkıyor, bisküvi ve krakeri eşsiz lezzetiyle birleştiriyor

milka

Milka kuralları yıkıyor, bisküvi ve krakeri  eşsiz lezzetiyle birleştiriyor

Kalpleri yumuşatan çikolata Milka’nın bisküvi ve krakeri çikolatanın eşsiz lezzetiyle birleştiren ‘Milka LU’ ve ‘Milka TUC’ şimdi Türkiye’de…

Milka, dünyanın önde gelen bisküvi markalarıyla el ele verdi, bisküvi ve krakerin çikolatayla olan eşsiz uyumunu damaklara taşıyan Milka LU ve Milka TUC’u Türkiye’ye getirdi.

Yeni Milka LU ve TUC’u diğer tablet çikolatalardan ayıran en önemli özelliği farklılaşan yapısı; dışta çıtır bisküvi ve arasındaki bol sütlü ve kalpleri yumuşatan Milka çikolatası sayesinde Yeni Milka LU ve TUC çikolata severlere eşsiz bir atıştırmalık çikolata deneyimi sunuyor. Tablet çikolatada bir devrim niteliği taşıyan ürünüyle Milka damakları fethetmeye hazırlanıyor.

Çikolatanın haz verici özelliği ile bisküvinin atıştırmalık özelliğini birleştiren Yeni Milka LU ve TUC kendisini zihinsel olarak yenilemek ve neşelendirmek için gün içinde atıştırmalık ürünler tüketen kişilerin favorisi olmaya aday.

Ekim ayı içerisinde tüm Türkiye’de satışa sunulacak ‘Milka LU’ ve ‘Milka TUC’ 87 gramlık paketlerde raflardaki yerini alacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir