Ana Sayfa » Haber Turu » Meradan Sofranıza; Toklu Çiftliği Kasap Ve Izgara

Meradan Sofranıza; Toklu Çiftliği Kasap Ve Izgara

Meradan Sofranıza; Toklu Çiftliği Kasap Ve Izgara
Puan ver


Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, kendi çiftliğinin ürünü olan etlerin en doğal ve lezzetli hallerini meraklılarına sunuyor.

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, şarküteri ve kasap bölümünde sunduğu ürünler ile misafirlerini enfes bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. 150 yıllık hayvan yetiştirme geleneğine uygun olarak doğal yemlerle yetiştirilen hayvanlardan elde edilen ürünler, lezzet düşkünlerine aracısız ve soğuk zinciri bozmadan ulaştırılıyor.

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, kasap reyonunda bulunan kıyma, kuşbaşı gibi genel et ürünleriyle beraber en az üç hafta dinlendirilmiş Dry Aged T-Bone, Dallas, Newyork dana etlerinin yanı sıra doğal yöntemlerle hazırlanan özel Baton Sucuğu ve Osmanlı Sucuğu, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen sosisleri, özenle hazırlanmış yağsız kavurma, ince dilimlenmiş Antrekot Fume, %100 dana ve kuzu etinden yapılmış Jambonları ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor.

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara’dan bizzat satın alınan et ve şarküteri ürünlerinin yanı sıra telefonla da sipariş verilebiliyor. Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara ayrıca açık hava barbekü partileri için mangal ustası ve mangalı ile gelerek damaktan başlayıp dilden dile dolaşacak bir davet hazırlanmasını sağlıyor.

OKU ➤  Testide Sebzeli Kavurma

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir