Ana Sayfa » Haber Turu » Magnum, 25. Yılını Jessica Alba İle İstanbul’da Kutladı

Magnum, 25. Yılını Jessica Alba İle İstanbul’da Kutladı


Magnum 25. yılında dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jessica Alba ile yaptığı işbirliğinin ayrıntılarını, ünlü oyuncunun katılımıyla Les Ottomans Otel’de düzenlenen basın toplantısında açıkladı. Magnum’un 25. yılı marka yüzü olan ünlü oyuncu, İstanbul’a ilk kez geldiğini ve şehrin güzelliğine hayran kaldığını dile getirdi. 

Her yıl seçtiği ünlü isimlerle tüketiciyi hazla buluşturan Magnum, 25. yılında marka yüzü olarak Hollywood yıldızı Jessica Alba’yı seçti. Birçok yayın grubu tarafından defalarca dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen, Sin City ve Fantastik Dörtlü gibi filmlerindeki oyunculuk kariyeriyle ön plana çıkan Jessica Alba, Magnum’un konuğu olarak İstanbul’a geldi. Düzenlenen basın toplantısında marka ile birlikte yaptıkları çalışmalardan söz eden Jessica Alba, Magnum’la Los Angeles’tan İstanbul’a uzanan haz dolu yolculuğunun detayları hakkında bilgi verdi.

Markanın 25. yıl kutlamasına eşlik eden Jessica Alba, İstanbul’u “hayalindeki şehir” olarak tanımladı. İstanbul’u her zaman çok görmek istediğini belirten Jessica Alba, bunu Magnum gibi özel bir markanın 25. yılında gerçekleştirmiş olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. İlk kez Türkiye’ye gelen ünlü yıldız, Magnum tarafından 25. yıl kutlamalarında markanın reklam yüzü olmaktan da onur duyduğunu belirtti.

Çekimleri Los Angeles’taki Universal Stüdyoları’nda yapılan ve Magnum’un 25. yılında haz tutkunlarının ayağını yerden kesecek dev promosyonu Lamborghini Gallardo’nun reklam filminde rol alan Jessica Alba, 2 gün boyunca süren çekimler hakkında da bilgi
verdi. Hollywood’un pek çok ünlü filminin çekildiği alanda oldukça profesyonel bir ekiple çalıştıklarını belirten Alba, Magnum’un 25. Yıl Özel serisini de çok beğendiğini dile getirdi.

Magnum’un 25. Yıl Özel Serisi, Jessica Alba’nın da favorisi!

25. yılını kutlarken haz tutkunları için özel olarak tasarladığı ürünüyle, Türkiye’de chili lezzetini dondurma ile buluşturan ilk marka olan Magnum, bu özel ürünle eşsiz vanilyalı dondurmasını yoğun çikolatalı ganaj sosu ile buluşturdu. Jessica Alba, yoğun çikolata lezzetiyle son derece farklı bir sos olan ganaj sosu ve hafif acı chili biber lezzetine sahip çikolatasıyla Magnum’un 25. Yıl Özel Serisi’ni reklam filminin çekimleri boyunca elinden düşürmediğine de dikkat çekti.

OKU ➤  Doygun Gıda, donuk ve yarı pişmiş ürünleri ile işinizi kolaylaştırıyor!

İstanbul’un muhteşem güzelliği, Jessica Alba’yı etkiledi

“Siz haz duygusunu nasıl yaşatacağınızı gerçekten iyi biliyorsunuz” diyen Jessica Alba, İstanbul’da geçirdiği süre boyunca Boğaz’a, Türk yemeklerine ve Türk misafirperverliğine hayran kaldığını dile getirdi. Ünlü yıldız İstanbul’da geçirdiği süre için “İstanbul gibi köklü tarihe sahip, iki kıta arasında köprü olan bir şehirde olmak gerçekten heyecan verici. İstanbul İnanılmaz bir şehir. Tarihi mekanlar çok etkileyici, Ayasofya, Sultanhamet… Boğaz’ın büyüleyici bir dokusu var. Ayrıca Türk yemeklerini çok sevdim. İnsanlar çok sıcakkanlı ve sempatik. Sonunda İstanbul’a gelebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum, en kısa zamanda tekrar geleceğim” şeklinde konuştu.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir