Ana Sayfa » Haber Turu » MacKenzie-Childs Çaydanlıkları İle Mutluluğu Demleyin

MacKenzie-Childs Çaydanlıkları İle Mutluluğu Demleyin


Ünlü Amerikan dekorasyon ve mutfak ürünleri markası MacKenzie-Childs’tan çayınızın yanında keyfinizi de demleyecek çaydanlıklar mutfaklarınıza taşınıyor. İster sabah kahvaltınızda ister akşam 5 çayınızda çayınızı farklı desenlerdeki MacKenzie-Childs çaydanlıkları ile demleyin.

Mistik dekorasyon ve mutfak ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken MacKenzie-Childs, dekorasyon ürünlerinin yanında mutfak ürünlerinde de farklı tarzını yansıtıyor. MacKenzie-Childs ürünlerinin orijinal tasarımları ve desenlerinden dem almış vintage çaydanlıklar mutfaklarınıza yeni bir tarz getiriyor.

 

Soğuk havalarda içinizi ısıtacak içeceklerinizi demleyeceğiniz MacKenzie-Childs emaye çaydanlıklar, farklı modelleriyle mutfağınıza yeni bir hava katıyor. Courtly Check ve Flower Market adlı desenleriyle göz dolduran çaydanlıklar çay keyfinize keyif katıyor. Birbirinden farklı desen ve modellerini bulabileceğiniz MacKenzie-Childs çaydanlıklar, İstanbul Zorlu AVM Beymen Home’da.

OKU ➤  Diyabette Doğru Bilinen Yanlışlar

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir