Ana Sayfa » Haber Turu » Buzdolaplarının yeni vazgeçilmezi: Ekici Süzme Peynir

Buzdolaplarının yeni vazgeçilmezi: Ekici Süzme Peynir

 


57 yıldır ürettiği kaliteli peynirler ile sofralarda yerini alan Peynir Uzmanı Ekici, İlk lokmada vazgeçilmez tatlarla buluşturan peynirlerine “Süzme Peynir”i de ekledi. Mayalanmadan önce süzülerek yoğunlaştırılmış sütten yapılan ve özel bir kıvama sahip olan Ekici Süzme Peynir tadının farklı kullanım alanlarına uygun olması ile de buzdolaplarının vazgeçilmezi oldu.

İlk lokmada benzersiz tatlara sahip pek çok peynir çeşidi üreten ve çocuklara peyniri sevdiren Ekici Peynir, damak tadına önem gösterenler ile farklı ve keyifli lezzetler arayanları Ekici Süzme Peynir ile buluşturuyor.

Kahvaltılarda tek başına, yemeklerde kıvam arttırıcı ve sos ilavesi olarak ya da böreklerde ve salatalarda kullanılabilen Süzme Peynir,  Ekici kalitesi ile peynir sevmeyenlere bile peyniri sevdirmeye kararlı görünüyor. Ekici Süzme Peynir besleyici ve düşük
kalorili bir peynir olmasının yanı sıra ilk lokmada tadı ile fark oluşturuyor. Çocuklara peyniri sevdiren Ekici Peynir, geniş bir kullanım alanı olan Süzme Peynir ile yemeği zevk haline getirenleri ve alternatif tatlar arayanları da ilk lokmada mutlu edecek.

Tüm ailelerin tüketim alışkanlıklarına uygun olarak 250 g, 500 g ve 850 g paket seçenekleri ile raflarda yerini alan Ekici Süzme Peynir,  yumuşak ve pürüzsüz dokusu, benzersiz lezzeti ve besleyiciliği ile severek tüketiliyor.

OKU ➤  Ayvalık Zeytini, Datça Olive Farm'da Kıymet Buldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir