Ana Sayfa » Haber Turu » Lipton’dan yepyeni bir çay keyfi: Lipton Siyah İnci

Lipton’dan yepyeni bir çay keyfi: Lipton Siyah İnci


Çay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton, dökme çay pazarına yepyeni bir lezzet sunuyor. Mükemmel çay lezzeti için Türkiye’nin çay tarlalarından toplanan ve kurutulan taze çay yapraklarını, berrak ateş kırmızısı bir dem için çay taneleriyle harmanlayan yeni Lipton Siyah İnci, yoğun tadı ile her bardakta eşsiz bir çay keyfi sunuyor.

Çay tutkunları için çayın en seçkin harmanlarını hazırlayan Lipton, geçen sene piyasaya sunduğu İlk Hasat ve Earl Grey’den sonra dökme çay pazarına yepyeni bir lezzet getiriyor. Yoğun çay lezzeti ile çayseverlerin vazgeçemeyeceği yeni Lipton Siyah İnci, adından da anlaşılabileceği gibi “siyah inci” kadar ender bulunan bir lezzet sunuyor.

Türkiye’nin çay tarlalarından toplanan ve mükemmel bir çay lezzeti için iri yapraklar halinde kurutulan taze çay yapraklarını, ateş kırmızısı bir dem için çay taneleri ile harmanlayan yeni Lipton Siyah İnci, her bardakta gerçek çay keyfine dönüşüyor. Harmanı ve ateş kırmızısı demiyle yoğun bir çay lezzeti sunan Lipton Siyah İnci, dökme çay pazarına getireceği yeni soluk sayesinde, en keyifli anlarını bir bardak çayla tamamlamak isteyen çay severlerin vazgeçilmezi olacak.

OKU ➤  ‘Modern Margarin’ Sağlıklı Beslenmenin Parçası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir