Ana Sayfa » Haber Turu » Limonata Günleri Başlıyor

Limonata Günleri Başlıyor

limonataGeleneksel Limonata, Çarkıfelek-Passion Fruit Limonata, Çilek Limonata, Mango Limonata, Mandalina Limonata, Elite World Otelleri Coffee Comapany “Limonata Günleri”nde bir arada.

Her ay birbirinden farklı konseptlerdeki etkinliklerle de misafirleriyle buluşan Elite World Otelleri, bu kez bünyesindeki Coffee Company’lerde “Limonata Günleri” düzenliyor. Ortaçağ’a dayanan tarihi ile her zaman ferahlatan limonata, farklı tadlarda lezzet tutkunları ile buluşacak. Coffee Company’lerde gerçekleşecek “Limonata Günleri”, 1-16 Ağustos tarihleri arasında devam ediyor olacak.

Elite World Otelleri bünyesinde yer alan Coffee Company’lerde gerçekleştirilecek “Limonata Günleri” bu yıl da farklı lezzetleri beğeniye sunacak. Limonata günlerine özel hazırlanan limonatalar, yazın en sıcak günlerinde 1-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında lezzet tutukunları ile buluşacak.

Yaz aylarının vazgeçilmez içeceklerinden limonatayı, “Limonata Günleri” kapsamında farklı tadlarda denemek mümkün olacak. Geleneksel ev yapımı limonataalimonatanın yanı sıra farklı meyvelerle tatlandırılmış limonata çeşitleri, 1-16 Ağustos tarihleri arasında Coffee Comapany’lerde beğeniye sunulacak. “Limonata Günleri”nde, Geleneksel Limonata, Çarkıfelek – Passion Fruit Limonata, Çilek Limonata, Mango Limonata, Mandalina Limonata sunulacak seçeneklerden sadece  bir kaçı olacak.

Geçmişi çok eksiye dayanan vazgeçilmez tadlardan biri olan limonatanın izlerine 14 . yüzyılda Mısır’da rastlanıyor. Limon suyu ve bal karıştırılacak ve soğutularak içilen bu içeceğin bildiğimiz halinin çıkışı ise Ortaçağ dönemine dayanıyor. Akdeniz’de tedavi amaçlı da içilen, zenginlik işareti olarak da kabul edilen limonatanın ilk tarifinde sadece limon, şeker ve su yer alıyor.

OKU ➤  Yeni Starbucks Kupaları Ve Tumblerlarıyla Sevdiklerinizi Yeni Sezonda Mutlu Edin

Tavsiye

Limonata

Bayram Kahvaltısı Her bayramın kahvaltısı ayrı bir heyecandır. Küçükler büyüklerin ziyaretine gider, küçükler büyür ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir