Ana Sayfa » Haber Turu » Libra Terazi İle Ölçünüz Kaçmasın

Libra Terazi İle Ölçünüz Kaçmasın


Güzel yemeklerin sırrı ölçüyü doğru tutturmakta gizli. Emsan, çıkarılabilir haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazi ile yemeklerinizi hep aynı ölçü ve lezzetle sunmanızda yardımcı oluyor.

Yıllardır mutfaklarda oluşturduğunuz her hikayede yanınızda olan Emsan, tam kıvamında yemekler hazırlamanız için yardımınıza yetişiyor. Su, süt gibi sıvıların hacmini belirleyen ve katıdan sıvıya her türlü malzemeyi tartabilen Libra terazi ile ölçüsünden şaşmayan yemekler hazırlayın.

Çıkarılabilen haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazinin en önemli özelliği; terazi üzerine konulan kabın ağırlığını ölçümlemeyi sağlayan dara fonksiyonunun olması. 5 kg. kapasiteli, düşük pil gücü, aşırı yük göstergesi ve yüksek hassasiyetli gerilim ölçer özelliğiyle Emsan Libra Terazi mutfaktaki en büyük yardımcınız. Terazi, otomatik kapanma özelliğinin yanı sıra çıkarılabilir kefesiyle kolayca temizlenebiliyor.

Kırmızı rengiyle Libra terazi mutfak tezgahlarınıza şıklık katarken, lezzetli yemekleri sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini yaşatacak.

OKU ➤  Türk Zeytin Ve Zeytinyağı Rusya Ve Türkmenistan’da Görücüye Çıktı  

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir