Ana Sayfa » Haber Turu » Libra Terazi İle Ölçünüz Kaçmasın

Libra Terazi İle Ölçünüz Kaçmasın

Puan ver


Güzel yemeklerin sırrı ölçüyü doğru tutturmakta gizli. Emsan, çıkarılabilir haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazi ile yemeklerinizi hep aynı ölçü ve lezzetle sunmanızda yardımcı oluyor.

Yıllardır mutfaklarda oluşturduğunuz her hikayede yanınızda olan Emsan, tam kıvamında yemekler hazırlamanız için yardımınıza yetişiyor. Su, süt gibi sıvıların hacmini belirleyen ve katıdan sıvıya her türlü malzemeyi tartabilen Libra terazi ile ölçüsünden şaşmayan yemekler hazırlayın.

Çıkarılabilen haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazinin en önemli özelliği; terazi üzerine konulan kabın ağırlığını ölçümlemeyi sağlayan dara fonksiyonunun olması. 5 kg. kapasiteli, düşük pil gücü, aşırı yük göstergesi ve yüksek hassasiyetli gerilim ölçer özelliğiyle Emsan Libra Terazi mutfaktaki en büyük yardımcınız. Terazi, otomatik kapanma özelliğinin yanı sıra çıkarılabilir kefesiyle kolayca temizlenebiliyor.

Kırmızı rengiyle Libra terazi mutfak tezgahlarınıza şıklık katarken, lezzetli yemekleri sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini yaşatacak.

OKU ➤  Beslenme Hatalarına Düşmeden Sağlıklı Bayram Geçirmenin İpuçları

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz