Ana Sayfa » Haber Turu » Efsina, Ulusal, Yerel Ve Gurme Marketlerde

Efsina, Ulusal, Yerel Ve Gurme Marketlerde


Doğallık isteyenlerin vazgeçilmez ürünleri arasına girecek Türkiye’nin yeni tuzu Efsina, market raflarındaki yerini aldı.

Kristal yapısı korunan tuzun rafine edilmeden doğal haliyle kullanıldığı Efsina, 8 farklı ürün çeşidiyle Türkiye’nin farklı bölgelerindeki pek çok ulusal, yerel ve gurme markette tüketicilerin beğenisine sunuldu.

“Yaşam kristalleri” olarak adlandırılan tuzu en doğal haliyle sofralara getiren Efsina; Migros, Carrefour, Real, Özdilek, Burda gibi birçok zincir market ile Eataly, Gurme212 gibi gurme marketlerde satılmaya başladı.

İyilik ve güzellik getiren peri kızından esinlenen Efsina, tüketicilerine raftan alınıp sofraya konulabilecek şıklıkta, elit, hem çevre hem de tüketici dostu yalın ve sürdürülebilirliğe katkı veren ambalajlarla sunuluyor. Deniz, Himalaya, Kaya ve Gurme çeşitlerinden oluşan Efsina ürünleri, 65 gramdan ölçü kaşığı hediyeli 600 gramlık ambalajlara kadar farklı ebatlardaki çeşitleriyle de kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Efsina, sağlıklı yaşam konusunda hassas, farklı ve yeni ürünlere ilgi duyan, lezzeti keşfetmiş, daha iyisini arayan, yeniliklere açık olan, kullanışlı ama aynı zamanda sağlıklı ürün isteyen herkese hitap ediyor.

OKU ➤  Dardenia’dan balıkta şnitzel usulü: Limonlu Levrek Pane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir