Ana Sayfa » Haber Turu » Lezzeti Tahıllardan, Eğlencesi Cipso’dan

Lezzeti Tahıllardan, Eğlencesi Cipso’dan


Cips severlerin vazgeçilmez markalarından Cipso’nun 2014 yılına damgasını vuracak Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip tahıllı cipsi çıktı! Ürünün Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan reklam filmi de yayına girdi. Cipso Dalgalı tahıllı cipsiyle cips severleri eğlenceye çağırıyor.  

Doğuş Yiyecek ve İçecek’in iddialı bir hamleyle giriş yaptığı cips sektörünün önemli markalarından Cipso’nun yepyeni ürünü tahıllı cipsin reklam filmi yayına girdi. Ali Taran Creative Workshop imzasıyla yayınlanmaya başlanan reklam filmi, cips severleri Türkiye’nin ilk tahıllı cipsiyle ‘dalgaya’ davet ediyor.

Cips severlerin vazgeçilmezi olacak Cipso Dalgalı’nın, ‘Domates ve Fesleğen’ çeşnili ile ‘Peynir ve Soğan’ çeşnili olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Cipso Dalgalı tahıllı bir cips olmasının yanında %35 daha az yağ oranına sahip.

Türkiye’de lezzet anlamında bir ilk olan Cipso Dalgalı’nın reklam filmi, uçsuz bucaksız başak tarlası görüntüsüyle başlıyor. Filmde genç bir kadın, başak tarlasının doğal, sessiz ve sakin ortamında huzurla dolaşıyor. Aniden başlayan yüksek sesli ve tempolu müzikle birlikte gençler dans ederek tarlada ortaya çıkıyor… Tahıllı cipsten yiyerek neşelenen gençler, Cipso Dalgalı ürünün şekline uygun şekilde, eğlenceli ‘armwave’ dansını yapmaya başlıyorlar. Önce oldukça şaşıran kadın, tahıllı Cipso Dalgalı’yı tattıktan sonra gençlerle dalga dansına ayak uydurmaya çalışıyor.

OKU ➤  İftarda meyve suyunu sofranızdan eksik etmeyin

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir