Ana Sayfa » Mekânlar » Lezzet Avcılarına Taş Fırın Deneyimi

Lezzet Avcılarına Taş Fırın Deneyimi

Puan ver

gomesso-midyatİpek yolu boyunca hakim olan lezzetlerin ve pişirme tekniklerinin kullanıldığı Go Meso, taş fırında aroması ve özünü kaybetmeden pişen lezzetleri ile misafirlerine unutamayacakları deneyimler sunuyor.

Asya’nın Çin ve Hindistan gibi çeşitli bölgelerinden gelen şefler tarafından, doğal ve yöresel ürünler kullanılarak 8 farklı pişirme tekniği ile hazırlanan lezzetlerin olduğu Go Meso, taş fırında, aroması ve özünü kaybetmeden hazırladığı yemekleri ile misafirlerinin damaklarında şölen oluşturuyor. Taş fırında hazırlanan lezzetlerin arasında dağ otlu pide, lahmacun ve Midyat lavaşı yer alıyor. Birbirinden farklı tatları misafirlerine yüksek ateşe dayanıklı tuğlalar arasındaki taş fırında hazırlayan Go Meso, lezzet avcılarına, unutamayacakları bir deneyim vaat ediyor.

Özünü kaybetmeden pişen lezzetler

Birbirinden özgün pişirme tekniklerinin kullandığı İpek yolundan ilham alan Go Meso’da, taş fırında pişen eşsiz lezzetlerin, aromasını ve özünü kaybetmemesi misafirleri oldukça memnun eden bir detay. Dağ otlu pide, lahmacun ve Midyat lavaşı ile unutulmaz bir deneyim imza atan Go Meso, bilindik lezzetlerin farklı tatlarını taş fırından, misafirlerinin masasına taşıyor.

Taş fırında hazırlanan tatları favorilerine alan misafirlerine unutulmayacak bir deneyim sunan Go Meso, sevdikleriyle keyifli anlar geçirmek isteyenleri bekliyor.

gomesso gomesso-salata gomesso-pide

OKU ➤  Tarihi Fatih Karadeniz Pideciden “Bir Öğünde Serinlik Garantisi”  

Tavsiye

Rosi Kış Salatası

Rosi Kış Salatası

Puan ver Tüm ‘iyi’ler burada..! İstanbul Levent’te hizmet veren Goodville Seasonal Kitchen, lezzet ve sağlığın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz