Ana Sayfa » Haber Turu » Le Pain Quotidien’den Organik Ekmekler İle Sonbahar Keyfi

Le Pain Quotidien’den Organik Ekmekler İle Sonbahar Keyfi


Le Pain Quotidien sonbaharın soğuk ve kasvetli havasını, fırından yeni çıkmış çıtır çıtır organik ekmekleriyle ısıtacak.

Tazecik French Roll, kese kâğıdından başını çıkaran inatçı Baget, sağlıklı yaşam reçetelerinin baştacı Tam Buğday Unlu ve Çavdar, tadına doyum olmayan Zeytinli, Fındıklı – Üzümlü tercih edilebilen Flüt, üzümlü veya üzümsüz seçeneği ile Beş Tahıllı ekmeğiyle Le Pain Quotidien, organik ekmekte dünya standartlarını temsil ediyor.

Başta un olmak üzere, lezzetli ekmeğin her önemli malzemesinde, Le Pain Quotidien’in tercihi sertifikalı doğal ürünlerden yana. Taş ile öğütülen organik unun mayalanarak hazırlanıyor, lezzet tutkunlarıyla buluşuyor ve kolay sindirimi ile müdavimlerin sofralarında fark oluşturuyor.

Doğal maya içeren ve özgün tariflerine uygun biçimde, keten sepetlerde yavaş yavaş, titizce mayalanıp özel fırınlarda pişirilen bu ekmekler, raflarımızda hergün taze olarak günlük sunuluyor.

Le Pain Quotidien menüsünde, hem kahvaltı ve atıştırmalıklar, hem de ana yemek çizgisinde kusursuz uyum sağlayan zindelik kaynağı ürünler de yer almaktadır.

Belçika’ya özel açık sandviçleri ki bunlara “Tartine”  diyoruz ve Fransızca’ dan dilimize geçmiştir, kendine özgü sunumuyla sıcak ve
soğuk seçenekleri ile misafirleriyle buluşturuyor.

Fırından çıkan taptaze Le Pain Quotidien ekmeklerinin her biri, eşlik ettiği yiyeceklere kendi benzersiz kimliğinden ipuçları katıyor. “Ekmeğin yeri başkadır” diyen her lezzet düşkünü, öğünlerini bu hünerli ellerden çıkmış ekmekler ile taçlandırıyor.

OKU ➤  Paşabahçe Mağazaları’dan İstanbul’un Güzelleri Koleksiyonu

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz