Ana Sayfa » Haber Turu » Kütahya Porselen Deniz Esintisini Sofralara Taşıyor

Kütahya Porselen Deniz Esintisini Sofralara Taşıyor


Kütahya Porselen, denizden ilham alarak hazırlanan Marine Serisi ürünleriyle sofralara yaz esintisi getiriyor. Tek tek satılan ve herkesin kendi takımını oluşturabildiği ürünler, desenleriyle deniz ferahlığını evlere taşıyor.

Kütahya Porselen, denizden ilham alarak hazırlanan Marine Serisi ile sofralarınıza tazelik katıyor. Mavi beyaz renklerinden oluşan ürünler sizlere ve misafirlerinize tatlı bir deniz esintisi ulaştırıyor.

Deniz tutkunları ve tekne keyfinden vazgeçemeyenler için eşsiz bir hediye olma özelliği de taşıyan Marine Serisi’nde fincanlardan tabaklara kadar birçok parça yer alıyor. Çapa, dalga, balık desenleriyle süslenen seri, tasarımı detaylarda saklı tutanlar için sunuluyor.

Birbirinden farklı desenlere sahip olan seride yer alan parçalarla kendi takımınızı oluşturmanız mümkün. Seçeceğiniz değişik ürünlerle sofranızı hareketlendirebilir her seferinde yeni ve farklı sofralar hazırlayabilirsiniz.

Marine Serisi, kahkahanın eşlik ettiği keyifli sofralara bambaşka bir şıklık getirmek için Kütahya Porselen mağazalarında sizleri bekliyor.

 

OKU ➤  Cornetto in Love ile lezzet şölenine devam

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir