Ana Sayfa » Haber Turu » Kurban Bayramı’nda ağızlar Choco Almondue ile tatlanıyor

Kurban Bayramı’nda ağızlar Choco Almondue ile tatlanıyor


Bayramlık markaları olan Cevher, Sazende ve Seyr-i Sefa’ya en son Choco Almondue markasını ekleyen Saray, Kurban Bayramı’nda da ağızları tatlandırıyor. 200 gramlık ambalajlarda raflarda yerini alan Choco Almondue, özellikle karamel sevenler tarafından beğenilerek tüketiliyor.

Bisküvi ve çikolata sektörünün önde gelen markalarından Saray; Cevher, Sazende ve Seyr-i Sefa bayramlık markalarına en son eklediği Choco Almondue ile Kurban Bayramı’nda da ağızları tatlandırıyor.

200 gramlık paketlerde raflarda yerini alan gerçek çikolata içerisinde akışkan karamel dolgulu Choco Almondue, tadı ile bağımlılık oluşturuyor. Dikkat çekici ambalaj tasarımı ile özellikle karamel sevenlerin beğenerek tükettiği Choco Almondue ile Kurban Bayramı’nda da misafirlerinizin ağızları tatlanacak. Bayram ziyaretlerinde de hediye olarak götürebileceğiniz Choco Almondue, karamel tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Saray Holding’in pazarlama şirketlerinden Trend Emtia Dağıtım ve Gıda Pazarlama AŞ Genel Müdürü Nedret Özel, tüketicilerin
ürünlerinden keyif almasını ve güvenle tüketmesini sağlama anlayışı ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Özel, “Yenilikçi, farklı ürünlerle hizmet sunma konusunda öncü ve uzman olma ilkemiz doğrultusunda tüketicilerimizin beklentilerine cevap verecek yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

OKU ➤  Ekici Peynir’den Türkiye’de ilk kez aç-kapa ambalaj

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir