Ana Sayfa » Haber Turu » Koruncuklara “Adım Adım” Destek

Koruncuklara “Adım Adım” Destek


Yurtdışında “charity run” olarak bilinen, “Yardımseverlik Koşusu”nu Türkiye’de yaygınlaştırmak amacıyla kurulan “Adım Adım”  oluşumu koşucuları, Elite World Hotel Taksim’in sponsorluğunda gerçekleşen makarna partisinde buluştular.

Barilla’nın makarna sponsoru olduğu geceye Miss Turkey Rüveyda Öksüz ve 2012 Miss Turkey Açalya Samyeli de katıldı.

“İyilik Peşinde Koş” sloganıyla Koruncuk Vakfı yararına bağış toplamak için 17 Kasım’daki Vodafone İstanbul Maratonu’nda koşacak “Adım Adım” grubu ve oluşuma yeni katılanlar, birbirinden leziz makarna seçenekleriyle motivasyon kazandılar.

Elite World Hotel İstanbul’un sponsor olduğu gecenin makarna sponsoru Türkiye’nin ve dünyanın en iyi makarna markası olan Barilla oldu. Makarna partisinde Koruncuk Vakfı’nı kendi sosyal sorumluluk projesi kapsamında destekleyen bu yılın Miss Turkey birincisi Rüveyda Öksüz de hazır bulundu. 2012’nin Miss Turkey güzeli Açalya Samyeli Danoğlu da Koruncuklara destek vermek üzere geceye katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Koruncuk Vakfı Genel Müdür Erhan Ongun, desteklerinden dolayı Adım Adım Oluşumuna, ev
sahipliği için Elite World Hotel İstanbul’a ve geceye anlam katan makarna sponsoru Barilla’ya teşekkürlerini sundu.

Etkinlikte “Adım Adım” oluşumundan Renay Onur; tüm katılımcılara ve destekçilere oluşumun bağış toplama amacını ve niteliklerini anlatan bir sunum yaptı. “Alice Harikalar Diyarı”nda konseptiyle gerçekleştirecekleri koşunun kostümleri de koşuculara teslim edildi. Maratonda Rüveyda Öksüz ve Açalya Samyeli Danoğlu da Alice kıyafetleriyle Koruncuklar için koşacaklar.

OKU ➤  UN

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir