Ana Sayfa » Haber Turu » Ağzının Tadını Bilenler Profilo GurmeMax’tan Vazgeçemeyecekler

Ağzının Tadını Bilenler Profilo GurmeMax’tan Vazgeçemeyecekler


Bir kıyma makinesi mutfağa ne katar? Eğer sadece sağlık ve hijyen  diyorsanız, daha fazlasını görüp hayran kalmak için 
Profilo GurmeMax ile tanışma vakti geldi!

Küçük ev aletleri ürün gamını yeni ürünlerle zenginleştiren Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin yeni harikası  GurmeMax kıyma makinesi üstün özellikleriyle kadın erkek 7’den 77’ye herkesi mutfağa davet ediyor. Sağlık, hijyen, tazelik gibi nedenlerle kıyma, sucuk ve sosis gibi et ürünlerini  mutfaklarında hazırlamak isteyenlere ideal çözümü Profilo Dayanıklı Ev Aletleri yeni ürünü, GurmeMax ile sunuyor. Dahası, taptaze öğütülmüş  kahve  ve karabiber, kıyılmış fındık ve cevizler de artık çok fonsiyonlu mutfakların yardımcısı GurmeMax ile hazırlanıyor. Sayın

Sosis ve Sucuğunuzu O Yapacak

Çok lezzetli ama; güvenli mi, hijyenik mi, sağlıklı mı derken sucuk ve sosisten uzak duranları mutlu edecek haber de yine Profilo’nun yeni ürünü GurmeMax’dan geliyor. Yeni Profilo GurmeMax ile  artık evlerde kolayca sucuk ve sosis yapmak mümkün olacak. İstenen lezzetle, istenen baharatlarla ve kıvamda, güvenli ve sağlıklı sucuk ve sosisleri yapmak, hayata daha fazla lezzet katmak  GurmeMax ile daha kolay olacak.

Her Zevke Uygun Menüler GurmeMax ile Çok Kolay

Mutfaklarda hazırlanabilecekler listesine yeni lezzetleri ekleyecek olan GurmeMax‘ın doğrama, kesme, rendeleme ve dilimleme işlemleri için 4 farklı kesme diski bulunuyor. Bu sayede ürün çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. 4 mm ve 8 mm kalınlıklarında iki kıyma diski ile ince düşünen, titiz şeflerin seçeneklerini de çoğaltan ürün ile peynirler bile istenilen boyutta dilimlenirken, peynir, havuç, kereviz ve pancar gibi ürünler kolaylıkla parçalara ayrılabiliyor. Kırmızı biber ve domatesten hem salça hem de lezzetli soslar hazırlanabiliyor.

Gerçek Bir Öğütücü

GurmeMax’ın baharat, ot ve kahve gibi malzemeler için sunulan öğütücü aksesuarı mutfaklara ayrı bir konfor katıyor. Ürünün kahve öğütücü özelliği sayesinde kahve çekirdekleri taze taze çekilirken, özellikle tane karabiber, beyaz biber, rosemary, kişniş gibi çeşitli tane baharatların öğütülmesiyle elde edilen organik karışım yemeklere ayrı bir lezzet katıyor. Sevdiklerinize vazgeçemeyecekleri bir yeni yıl hediye alternatifi de olan Profilo  GurmeMax Kıyma Makinesi tüm Profilo yetkili satıcılarında.

OKU ➤  Bıçakcılar Dünyaya Açılıyor

 

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir