Ana Sayfa » Mekânlar » Kokoreç’in ‘Lider’i şubeleşmeye devam ediyor
lider kokoreç

Kokoreç’in ‘Lider’i şubeleşmeye devam ediyor

Kokoreç’in “Lider”i şubeleşmeye devam ediyor…

İstanbul’daki efsane kokoreççiler arasında yer alan Lider Kokoreç, yeni şubesiyle Beylikdüzü’nde hizmet vermeye başladı…

1982 yılında Karaköy Perşembe pazarı, Çeşme Meydanı’nda seyyar tezgahla başlayan bir öykünün, günümüze taşınan lezzetinin adı Beyoğlu Lider Kokoreç.  Uzun yıllar “Daha iyi hizmet, kalite ve hijyen” desturu ile Zeytinburnu’nda müdavimlerine güler yüzüyle hizmet veren Lider Kokoreç, özellikle burada adını duyurdu. İstanbul’daki efsane kokoreççiler arasında yer alan Lider Kokoreç, artık hızla gelişen Beylikdüzü’nde hizmet veriyor. Yeni adresinde değişmeyen lezzetin sırlarını anlatan Lider Kokoreç’in sahibi Fatih Beyoğlu, ürünlerinin Balıkesir yöresine ait olduğunu anlatırken, “Kokoreçlerimiz yüzde yüz süt kuzusu. Kendi helal kesimimiz ve hijyenik ortamda el değmeden üretiliyor ve sıfır temasla müşterilerimizin önüne geliyor” dedi.

lider kokoreç

Yerli meşe mangal kömürü ile pişiyor…

Özellikle pişirme sürecinde, yerli meşe mangal kömürü kullandıklarını ifade eden Beyoğlu, “Kokoreçimizi ekmek arası, porsiyon, sade, İzmir usulü halka, olarak satıyoruz. Ayrıca uykuluk, ekmek arası sucuk, ızgara köfte çeşitlerimiz mevcut. Uzman ve güler yüzlü personelimizle 24 saat hizmet vermekteyiz. Motorize servisimiz mevcut. Lezzetlerimizi Beylikdüzü’nün her noktasına sıcağı sıcağına ulaştırmaktayız” diye konuştu.
Ayrıntılı Bilgi İçin: 0212 979 99 61

OKU ➤  Kokoreçli Börek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir