Ana Sayfa » Haber Turu » Knorr Acısso’nun ‘Büyük Boy’ Acı Biber Yemek Sosu Çıktı

Knorr Acısso’nun ‘Büyük Boy’ Acı Biber Yemek Sosu Çıktı

acisosTürkiye’nin bir numaralı acı sosu Knorr Acısso’dan yeni Acı Biber Yemek Sosu, şimdi sıcak & soğuk yemek ve soslarda kullanım için daha yoğun kıvamıyla şeflerin Acısso lezzetini tüm reçetelerinde kullanmalarına imkan sunuyor.

Pişirince de acılığını kaybetmeyen Knorr Acısso Acı Biber Yemek Sosu, 1,9 litrelik büyük boy ambalajıyla her şey dahil otel ve cafe-restoran şeflerinin Türk damak tadına uygun acı sos tadını, tüm yemeklerinde misafirlerine sunmasına yardımcı oluyor. Şefler, Knorr Acısso’yu, kendine has acı aromasıyla yemeklerini lezzetlendirirken, ana yemeklerde, salatalarda ve çeşitli mezelerin yapımında kullanabiliyor.

Global uzmanlığı ile şeflere dünya mutfağının en sevilen soslarını sunan Knorr’dan, Acısso Acı Biber Yemek Sosu, hem Türk mutfağından klasik lezzetler hem dünyadan farklı lezzetler arayan profesyonellerin mutfaktaki en büyük yardımcısı olmaya aday…

Türkiye’de Knorr, Lipton, Carte d’Or, Calve, Hellmann’s, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’a ait ürünler, her iki işletmeden biri tarafından tercih ediliyor. Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, ‘her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfak ve beslenme konularında iş ortaklarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

 

OKU ➤  Tefal’den Üst Düzey Topak Parçalıyıcı: Actıvflow

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir