Ana Sayfa » Haber Turu » Kışın Vitamininizi Emsan Meyve Sıkacakları İle Alın

Kışın Vitamininizi Emsan Meyve Sıkacakları İle Alın


Soğuk kış aylarında mevsime özgü taptaze meyvelerle canlanmak hem pratik hem de çok kolay. Taptaze meyve suları kışın soğuğuna karşı vücut direncinizi artırırken vitamin ihtiyacınızı da karşılıyor.  Kolay kullanım sağlayan tasarımlarıyla Emsan meyve sıkacakları üç farklı çeşidiyle birbirinden sağlıklı içecekleri sizlere sunuyor.

Kış mevsiminin taze ve çeşitliliğiyle zengin meyveleri Emsan meyve sıkacaklarıyla sofralarınıza geliyor. Vitamin ve enerji deposu olan meyve sularını Emsan meyve sıkacaklarıyla hazırlamak artık çok kolay. Hem aileniz hem de sevdikleriniz için hazırlayacağınız birbirinden lezzetli meyve sularıyla Emsan meyve sıkacakları kışın sağlıklı kalmanıza yardım ediyor.

Az posa geçirmek üzere geliştirilmiş özel süzgeç sistemi, büyük meyveler için kullanım kolaylığı, tasarımı ve ergonomik yapısı ise uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Paslanmaz geniş hacimli tası ise meyvelerin suyunu çıkartmayı kolaylaştırıyor. Kırmızı ve gri renk ve paslanmaz gövde alternatifleriyle 3 farklı tasarımdan oluşan Emsan meyve sıkacakları Retro Press, Multi Press ve Nova Press seçenekleriyle her mevsim mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak.

 

OKU ➤  Sağlıklı Atıştırmalıkların keyfi Melis Atıştırmalık Kornişon ile daha lezzetli

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir