Ana Sayfa » Haber Turu » Kenwood kMİX KM286 Mutfak Makinesi İle Sofralar Şenleniyor

Kenwood kMİX KM286 Mutfak Makinesi İle Sofralar Şenleniyor


Gıda hazırlama kategorisinde Avrupa birincisi olan Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere, hayatı kolaylaştıran ve yemek hazırlamayı keyifli hale getiren KM286 mutfak makinesini sunuyor.

Kenwood’un İngiliz stilini hem dış görünüşüne hem de kullanım özelliklerine yansıttığı Kenwood KM286, mutfakta kalite ve kolaylıktan ödün vermeyenlerin bir numaralı tercihi oluyor.  Kenwood KM286 Mutfak Makinesi’nin sahip olduğu aparatlarıyla dilerseniz evinizde muhteşem meyve suları veya püreleri yapabilir dilerseniz etlerinizi kıyma haline getirebilirsiniz.

Lider teknolojisiyle, pratik tasarımlara sahip ünlü İngiliz markası Kenwood, KM286 mutfak makinesi ile kolay kullanım özelliği ve fonksiyonellik tek bir tasarımda buluşuyor. Katı meyve sıkacağı, mutfak robotu narenciye sıkacağı, cam blender ve kıyma aparatları ile KM286, çok işlevli bir mutfak şefi edinmek isteyenlerin bir numaraları tercihi oluyor.  Lezzetli yiyecek ve içecekler hazırlamayı kolaylaştırmanın yanı sıra şık tasarımıyla mutfağınıza yepyeni bir hava katıyor.

Kenwood KM286, 4.6 litre genişlikteki paslanmaz çelik kasesi ile mutfakta harikalar oluşturmanıza olanak verirken, her yüzeyde çalışabilme özelliği ile kullanım alanı seçeneklerinizi çoğaltıyor.

“Kıyma aparatı” ile Kurban Bayramı’nda Leziz Sofralar

Kenwood kMix Mutfak Makinesi’nin sahip olduğu “kıyma aparatı” ile parça etler kasaptan alınmışçasına kıvamlı bir şekilde kıyma haline getirilebiliyor. Kurban bayramının vazgeçilmezi olan et yemekleri kMix Mutfak Şefi ile birbirinden leziz yemeklere dönüşüyor.

1,35 kilograma kadar hamuru iyi bir şekilde işleyebilen motor gücü, eşsiz karıştırma ayarı ve özel kase aparatıyla malzemeleri hava kaybetmeden mükemmel bir şekilde karıştırıyor. Kase içindeki malzemelerin sıçramasını engellemek için özel tasarlanmış ve gelişmiş elektronik hız kontrolü ile istenilen hızda çalıştırılabilen KM286 mutfak makinesi, kullanım sırasında oluşabilecek herhangi bir aksi duruma karşı, baş kısmı kaldırılınca, güvenlik amaçlı, otomatik olarak kapanıyor. Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan Kenwood KM286 mutfak makinesi, yemek hazırlamanın keyifli yanını, pratik yemek hazırlamayla birleştirerek kullanıcısına sunuyor.

OKU ➤  Beğendili Pazıya Sarılı Kuzu Pirzola

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir