Ana Sayfa » Haber Turu » Kalbi Sevdikleri İçin Atanlar Faruk Güllüoğlu’na

Kalbi Sevdikleri İçin Atanlar Faruk Güllüoğlu’na

farukgulluFaruk Güllüoğlu’nun özgün lezzetleri arasında yer alan çikolata, kurabiye, pasta ve drajeler, birbirinden şık paketleri ve sürpriz hediyelerle Faruk Güllüoğlu mağazalarında yerini alıyor. 

Geleneksel ve modern mutfak kültürünün benzersiz lezzetlerini tatlı sektörüyle buluşturan, 140 yılı aşkın babadan oğula aktarılan bilgi ve deneyimle yoluna devam eden Faruk Güllüoğlu, Sevgililer Gününde tatlı bir hediye paylaşmak isteyenlere çok özel ve ekonomik seçenekler sunuyor. Faruk Güllüoğlu tarafından özenle üretilen ve satışa sunulan çikolata, kurabiye, pasta ve şekerlemeler farklı kutu ve ambalajlarla sevgililere tatlı anlar yaşatacak.

Faruk Güllüoğlu tarafından hazırlanan Sevgililer Günü paketlerinde; metal kalp kutuda çikolata, büyük ve küçük kalpli saten kutularda spesiyal çikolata, ayıcık hediyeli kupa bardakta lokum, kalpli küçük metal kutuda kakaolu renkli draje gibi renkli ve eğlenceli seçenekler bulunuyor. Bunlara ek olarak şık cam kavanozlarda Sevgililer Günü kalp kurabiyeleri, özel kalp temalı süslenmiş fıstıklı ya da frambuazlı pastalar ve ayrılmayan kalpler için çift kalp şeklinde adet pastalar kalbi sevenleri için atanları bekliyor.

OKU ➤  Hingel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir