Ana Sayfa » Mekânlar » Kalamış Manzarasına Karşı “Atina Geceleri”

Kalamış Manzarasına Karşı “Atina Geceleri”

Kalamış-ManzarasıYunan gecelerini Kalamış’a taşıyan OUZO Roof Restaurant hem eşsiz lezzetleri hem de sınırsız eğlencesiyle konuklarını Ege kıyılarına sürüklüyor.

Anadolu Yakası’nın en keyifli manzarasına sahip, modern konseptli balık restoranı OUZO Roof Restaurant, Çarşamba ve Cumartesi akşamları ünlü Grek müzisyen YORGO’nun eşsiz performansına ev sahipliği yapacak.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in terasında hizmet veren Anadolu Yakası’nın en keyifli balık restoranı “Ouzo Roof Restaurant” eşsiz lezzetleri ve sınırsız eğlencesi eşliğinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Performansıyla herkesi kendisine hayran bırakan ünlü Grek müzisyen YORGO, 19 Eylül itibariyle Çarşamba akşamlarının yanı sıra Cumartesi akşamları da Ege eğlencesini Kalamış’a taşıyacak.

Buzuki ustası Dimitris Markau Yunanistan’dan transferDimitris-Markau

YORGO unutulmaz çarşamba eğlencelerine ek olarak yeni sezonda Cumartesi akşamları da sevenleriyle buluşacak. “Atina Geceleri” adını verdiği performansında Grek müzisyen, her Cumartesi Atina’dan İstanbul’a uzanan bir köprü görevi üstlenecek. Atina Geceleri’nde Yunanistan’ın en sevilen buzuki ustası Dimitris Markou şefliğindeki orkestra eşliğinde Yorgo, buzuki tınıları ile gecenin temposunu daha da yükseğe taşıyacak. İki ustanın performansına iki yakanın geleneksel oyunları sirtaki ve zeybek şovları da eşlik edecek.

ouzoBuzuki tınıları eşliğinde Yunan mezelerinin tadına bakacaksınız

Akdeniz kıyılarından, Ege’den ve Yunan adalarından gelen en taze ürünler otelin aynı zamanda Ouzo Roof Restaurant’ın başarılı şefi Mehmet Yalçınkaya’nın leziz formülleri ve modern sunumlarıyla hem göze hem de damaklara hitap ediyor. Her gün özenle seçilen taze malzemeler Mehmet Yalçınkaya’nın mutfağında farklı aromalarla sentezlenip ziyaretçileri buluştuğu Ouzo Roof Restaurant lezzetlerinin tadına bakmak ve İstanbul’un merkezinde Yunanistan’ı yaşamak için Kalamış’a davetlisiniz.

OKU ➤  Ayva Tatlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir