Ana Sayfa » Haber Turu » Kahve Kokan Tchibo Hikayeleri

Kahve Kokan Tchibo Hikayeleri

Kahve Kokan Tchibo Hikayeleri
Puan ver


Özgün perakendeci Tchibo’nun, Facebook üzerinden başlattığı “Benim Tchibo Hikayem” yarışmasının kazananları belli oldu. Tchibo tüm katılımcılara sürpriz yaparak her damak tadına hitap eden kahvelerinden hediye ediyor.

Tchibo’nun, Mayıs ayı başında Facebook üzerinden başlattığı “Benim Tchibo Hikayem” büyük ilgi gördü. Katılımcıların fotoğraflarını yükleyerek Tchibo hikayelerini anlattıkları yarışma; yine Facebook kullanıcılarından toplanan oy sayısına göre Tchibo jürisi tarafından belirlendi. En fazla oy alan üç kişiye, tek tuşla farklı kahve lezzetleri sunan ve “her eve bir barista” mottosuyla çıkan Cafissimo kahve makinesinin yanı sıra; sütlük, kapsül kahve çeşitleri ve kahve fincanından oluşan bir kahve seti armağan edildi. Yarışmanın sonuçlanmasıyla birlikte tüm fotoğraflar, Facebook üzerinden yayınlanacak albümde yer alacak. Ayrıca tüm katılımcılara yükledikleri fotoğrafları özel tasarımlı kartpostal olarak göndereceklerini ifade eden Tchibo yetkilileri, bunun yanında herkese birer paket de kahve armağan edeceğini duyurdu.

OKU ➤  Tazemasa’ya Inventures yatırımı geldi

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir